Türkiye'nin İLK HELAL SERTİFİKALI ve ALKOLSÜZ ürünlerini bulabileceğiniz özel alışveriş sitesi www.helalsitesi.com ile Helal, Sağlıklı ve Temiz ürünleri size ulaştırmak düşüncesiyle Organik, Doğal ve Bitkisel ürünlerin satışı yapılmaktadır. Ürünlerimizin içeriğinde Alkol ve Hayvansal Katkı maddesi, Jelâtin, SLS, SLES, Sentetik Ekstrakt, Paraben, Silikon, Renklendirici, Sodyum Fluorid/Florür gibi insanlarda kanser ve hastalık oluşturan hiçbir zararlı kimyasallar bulunmamaktadır. Ürünlerimiz hem dini açıdan hemde sağlık açısından öneme haiz ürünlerdir.

 

Sitemizde beğeninize sunulan tüm ürünler uzman mühendis kadromuz tarafından kontrol edilmekte, içerik açısından sağlığınıza zarar verecek bileşen içeren ürünler kesinlikle satılmamaktadır. Beğeninize sunduğumuz ürünlerin hiçbiri içerik araştırılması yapılmadan sitemizde yerini almamaktadır.

 

Ayrıca sitemizde satılan ürünlerin helal sertifikalı ve/veya helal içerikli ürünler olmasına çok önem verilmekte, helallik mevzusunda uluslararası akredite'ye sahip firmaların ürünleri seçilmektedir. Sitemizde satılan ürünlerin çok büyük bir bölümü, Türkiye'de şu an itibariyle helal sertifikalandırma konusunda en yetkin birim olan GİMDES sertifikalı ürünler oluşturmaktadır.

 

Bizlere Türkiye'nin ilk olma özelliği taşıyan https://www.helalsitesi.com adresimizden ve 0542 309 70 70  numaralı WHATSAPP müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

 

Sizleri de sitemizde misafir etmekten gurur ve onur duyarız.

 

 

ULUSLARARASI HAC VE UMRE FUARI

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR