Helalsitesi.com 'dan yapacağınız alışverişlerde 9 Taksit İmkanı sizleri bekliyor. Taksitli alışverişlerinizi GIDA DIŞI ürün alımlarında kullanabilirsiniz. Gıda alışverişlerinizi yada içerisinde gıda bulunan alışveriş sepetlerinizi BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) 'nın aldığı karar çerçevesinde TEK ÇEKİM olarak yapmanız gerekmektedir.

 

Kredi Kartınızla Tek Çekim İşlem Yapabilmek İçin;


"TEK ÇEKİM (Tüm Kartlar İçin)" seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Bankanız ne olursa olsun, tek çekim işlemleri için TEK ÇEKİM (Tüm Kartlar İçin) sekmesini seçmelisiniz. Sepetinizde GIDA ürünü varsa, sadece bu seçeneği kullanabilirsiniz. Ödeme yapacağınız tutar sağ kısımda "Peşin Ödeme (Tüm Kartlar)" yazının yanında gözükmektedir.

 

 

 

Sepetinizde Gıda Dışı ürünler bulunuyorsa, taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Kredi Kartınızla Taksitli Alışveriş Yapmak İçin;

 

Kredi kartınıza ait banka kartını seçiyorsunuz, sağ kısımda Taksit Sayısı, Toplam Tutar ve Aylık Tutar gözükecektir. Sağ bölümde bu kısım gözükmezse sepetinizde gıda ürünü var demektir, sepetinizdeki gıda ürünü çıkarmanız yada Tek Çekim olarak işleme devam etmeniz gerekmektedir.

 

Önemli Not: Bu aşamadan sonra eğer anasayfaya döner yada bir sayfa geri gelirseniz sepetiniz boşalacaktır. Siparişlerim 'e tıklayarak "Ödemesiz Siparişler" kısmında yarım kalan siparişiniz gözükecektir. "Sipariş Detayları"na basıp "ÖDEME YAP" dediğinizde yeniden aynı başladığınız sayfaya yönlendiğini göreceksiniz.

  

Şu an için geçerli kartlar; Bonus Card, Axess, World Card, Paraf Card, Asya Card, Card Finans ve bu özelliklere sahip kartlar (Ör. Bonus Özellikli Albaraka Card vb.) Siparişinizde taksit oranına göre alınacak olan komisyon tamamen banka tarafından alınmakta ve bir kuruşu bile firmamız tarafından kullanılmamaktadır.

 

 

  

Siparişinizi Kredi Kartı Olmadan Tamamlamak İçin;


Havale / Eft seçeneğini seçerek firmamızın ticari hesaplarına, alıcı adı "Osman Emre SAYIN"  ve açıklama kısmına "Sipariş Numaranızı" yazarak para gönderimi yapabilirsiniz. Hesap bilgilerimize ulaşmak için buraya tıklayınız

 

Ürünlerin bedeli kapıda ödemek isterseniz. Kapıda Ödeme seçeneğini seçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Kapıda para vererek ödemek için "Kapıda Nakit Ödeme", kapıda kredi kartı ile ödemek için ise "Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme" seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Saygılarımızla