helal gida

 

Helalsitesi.com 'dan bir ilk daha, Türkiye'den Tüm Dünya'ya Kargo İmkanı.

 

Dünya'da bulunan Helal ve Sağlıklı Ürün ihtiyacına cevap verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bu yüzden Dünya'nın neresinde olursanız olun sizlere gönül rahatlığıyla tüketip, kullanabileceğiniz ürünler sunuyoruz.

 

Ptt Kargo yurtdışı gönderim birimi ile yaptığımız birliktelik sonucunda helal gıda, doğal ve sağlıklı kozmetik, kişisel bakım ve güzellik ürünlerinin gönderimini sağlıyoruz.

 

Yurtdışı gönderimden muaf tutulan ürünlerimiz raf ömrü az olan ve bozulma ihtimali yüksek olan ürünlerdir. Yurtdışı gönderim yapamadığımız ürünler sadece süt ve et ürünlerimizdir.

 

Yurtdışı kargo "öngörülen" maliyetlerimiz de şu şekildedir;

0-100 TL 'lik alımlarda 49,90 TL

101-200 TL 'lik alımlarda 69,90 TL

201-500 'lik alımlarda 99,90 TL

501 TL ve üzeri alımlarda 119,90 TL olarak belirlenmiştir.

 

Kargo bedeliniz sipariş sonrasında hesaplanarak size tam bilgi verilecektir. Gerçek kargo bedeli yukarıdaki bedellerden fazla olursa, gönderim sağlayabilmemiz için aradaki farkı ödemeniz gerekmektedir. Ödemenizi uluslarası alışverişe tanımlı Kredi Kartı yada Havale olarak tamamlayabilirsiniz. Havale olarak yapılacak transferlerde sipariş tutarı Western Union aracılığıyla transfer edebilirsiniz.

 

Önemli Not: Emsay Gıda Bilişim Danışmalık'ın tescilli markası olan Helalsitesi.com fiyat değişikliği yapma ve ülkelere göre oluşacak ekstra kargo maliyetleri talep etme yetkisine sahiptir. Oluşacak ekstra maliyetler karşılanmadıkça kargolar gönderilemeyecektir.

 

Bilgilerinize sunarız.