Afia 3ü 1Arada Fındık Aromalı Kahve - 16 Adet

0,00
Marka : Afia
Fiyat : ₺12,00(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

Şeker, Beyazlatıcı ve Kahve Karışımı - Fındık Aromalı - 16 Adet

Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

 

AFİA 3İN1 ARADA FINDIK AROMALI - 16 ADET

Öncelikle şu belirtilmelidirki ki herhangi bir ürünün üzerindeki  "domuz yağı ve katkıları yoktur" ibareleri bizler için yeterli değildir. Herhangi bir ürünü güvenle tüketebilmek için somut deliller aramalı,  helaliyete uygunluğunu belgeleyen markaların ürünlerini tüketmeliyiz. Ülkemizde helal sertifikalı kahve maalesef  henüz bulunmamaktadır. Afia olarak, Malezyadan helal sertifikalı kahve getiriyoruz ki, Malezya, Helal sertifikalandırma konusunda dünyaya öncülük eden bir ülkedir. 3 ü 1 arada tarzı kahvelerin içerisinde hemen hemen aynı maddeler vardır. Burada önemli olan, bu maddelerin kaynağı ve elde edilme teknikleri bakımından helaliyete uygunluğudur.

 
Kahve içerisinde bulunan ve şüphe ile bakılabilecek  maddelerden en önemlileri; hidrojenize bitkisel yağ ve  emülgatör olarak kullanılan yağ asitlerinin mono ve digliseritleridir ki, hayvansal kaynaklı olma ihtimalinden dolayı şüphelidir. AFİA 3 ü 1 arada kahve ürünündeki  yağ asitlerinin mono ve digliseridleri, yağ asitlerinin mono ve digliseridlerinin mono ve diasetil tartarik asit esterleri, bitkisel olarak Malezya da üretilmiş ve helal sertifikalıdır.
 
 
 
Bu ürün MALEZYA helal sertifikalama kurumu tarafından helal sertifikasına sahiptir.