Aluçdağı Fermente Acılı Dana Eti Sucuk

Aluçdağı Fermente Acılı Dana Eti Sucuk

5,00
Para Puan : 0

Isısal İşlem Görmemiş %100 Fermente, Koruyucu Madde İçermeyen Sucuk

 

Aluçdağı %100 Fermente ACILI Dana Eti Sucuk- Zararlı Katkı Maddesi ve Koruyucu İçermez - Varyasyonlardan Dilediğiniz Gramajı Seçiniz-Fiyatlarımıza İzolasyon ve Soğutucu Düzenek Dahildir.

Elle ve besmele ile kesilen hayvanlardan elde edilen etler, tuz ve baharatlarla karıştırılarak fermente edilir. İçerisine koruyucu eklenmez. 

 

Helalsitesi.com 'un size sunduğu Aluçdağı Sucuk da sığır eti, iç yağ, tuz, baharat ve sarımsak bulunmaktadır. Sağlığa zararlı hiçbir katkı maddeleri olan, Sodyum Nitrit (E250), Yapay Renklendirici Karmin (E120), Aroma Verici MSG (E621), Hacim Artırıcı, Nem ve Yağ Tutucu (Soya Unu) İçermez. 

Tamamen sağlıklı içeriklerle hazırlanan aluçdağı fermente sucuk, fermentasyon sonrasında kurutma işlemine tabi tutulmaktadır.  Hacim artırıcı içermediğinden, aynı gramajdaki sanayi üretimli ürünlerle karşılaştırırsanız, hacminin daha küçük olduğunu göreceksiniz.

 

Ayrıca aluçdağı sucuk fermentasyon sonrasında kurutma işlemine tabi tutulmaktadır. Bu yüzden de su kaybetmektedir ve ağırlığı azalmaktadır. Bu yüzden de fiyatı da sanayi sucuklarına oranla daha fazla olacaktır. Çünkü aynı gramajdaki sanayi sucuklarına göre daha fazla protein, daha fazla sağlık ve hakiki geleneksel sucuk lezzeti içerir.

 

Dikkat: Aluçdağı fermente sucuklar sağlığa zararlı katkı maddeleri içermediğinden son kullanma tarihine kadar, görüntü ve renginde değişmeler yapabilir. Şekli bozulabilir, kuruyabilir ve kesildiğinde dağılma yapabilir. Bu ürünün doğal ve katkısız olduğu gösterir. Doğal olanda aslında budur. Ilık suda biraz bekletip, yıkayıp güvenle tüketebilirsiniz.

 

NOT: Helal ve Sağlıklı Sucuk çeşitlerimizin hepsi özel soğutucu düzenek ve soğukluğunu muhafaza edecek şekilde özel ambalajlar ile gönderilmektedir. Helalsitesi.com 'dan satın aldığınız soğukta muhafaza edilmesi gereken ürünler, sizlere ulaştığında hala soğuk olduğunu farkedeceksiniz.

 

Aluçdağı Sucuk Gimdes tarafından helal sertifikasına sahiptir. Sertifika aşağıdadır.