Nuh'un Ankara Fiyonk Makarna 500g

0,00
Para Puan : 0
Fiyat : ₺3,99(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 3 Gün

Gimdes Helal Sertifikalı Nuh'un Ankara Fiyonk Makarna

Nuh’un Ankara fiyonk makarna %100 durum buğdayı irmiğinden üretilmiştir.  Fiyonk makarna, şekil itibariyle Türkiye’de en çok tercih edilen makarna şekillerinin başında gelmektedir. Nuh’un Ankara fiyonk makarna ile hazırlayabileceğiniz çok farklı sunumlar vardır. Genellikle makarna salatalarında tercih edilen Nuh’un Ankara fiyonk makarna lezzetli ve bol soslu sunumlar için idealdir. Nuh’un Ankara fiyonk makarna kalorisi az, lezzetli bir üründür. Nuh’un Ankara fiyonk makarna 500 gramdır.


Makarna sıkça tercih edilen bir yemek çeşididir. Birçok farklı sunumla hazırlanabilmesi, kolay pişirilmesi, fiyatının uygun olması nedeniyle bu tercih artmaktadır. Nuh’un Ankara fiyonk makarna Gimdes helal sertifikalı olması nedeniyle yemeklerinizi güvenle süsleyecektir.


Nuh'un Ankara Fiyonk Makarna Pişirme Önerisi (Yaklaşık 8 porsiyon):

Tencereye 5 litre su ekleyip kaynatınız. Kaynamaya başlamadan önce 1 yemek kaşığı tuz ilave ediniz. 1 paket Nuh’un Ankara fiyonk makarnayı kaynayan suya boşaltınız. Bir süre karıştırdıktan sonra istediğiniz diriliğe gelinceye kadar 7-9 dakika pişiriniz. Ocağın altını kapattıktan hemen sonra 1 bardak soğuk su ilave ederek süzün ve servis yapın.


Nuh’un Ankara Fiyonk Makarna İçindekiler: Durum buğdayı irmiği.


Nuh’un Ankara Fiyonk Makarna Gimdes helal sertifikasına sahiptir.

ankara fiyonk makarna