Nuh'un Ankara Mantı Makarna 500g
Nuh'un Ankara Mantı Makarna 500g

Nuh'un Ankara Mantı Makarna 500g

0,00
Para Puan : 0
Fiyat : ₺3,99(KDV Dahil)

Gimdes Helal Sertifikalı Nuh'un Ankara Mantı Makarna

Nuh’un Ankara mantı makarna %100 durum buğdayı irmiğinden üretilmiştir. En kaliteli durum buğdayları tercih edilmiş, özenle ve titizlikle paketlenmiştir. Nuh’un Ankara makarna çeşitleri kendine has lezzete sahip olduğu için çeşitli soslarla lezzetini artırabileceğiniz gibi sade olarak da tüketebilirsiniz. Nuh’un Ankara mantı makarna Gimdes helal sertifikalı olduğu için sevdiklerinizle beraber akşam yemeklerinizi güvenle lezzetlendirebilirsiniz.


Makarna dünyada ve Türkiye’de en çok tercih edilen yemek türlerinden biridir. Kolay hazırlanan, sunum çeşitlerinin bol, lezzetli ve fiyatının uygun olması sebepleriyle makarna sıkça tüketilir. Mantı makarna çeşidi diğer makarna şekillerine göre farklıdır. Nuh’un Ankara mantı makarna genellikle içine kıyma doldurularak servis edilir. Klasik olarak veya farklı fikirlerle de birleştirebilirsiniz. Nuh’un Ankara mantı makarna 500 gramdır. Kalorisi düşük, yağsız ve lezzetlidir.


Nuh'un Ankara Mantı Makarna Pişirme Önerisi (Yaklaşık 8 porsiyon):

Tencereye 5 litre su koyup kaynatınız. Kaynayan suya tercihe göre 1 yemek kaşığı tuz ilave ediniz. 1 paket Nuh’un Ankara mantı makarna çeşidini tencereye boşaltınız. Bir süre karıştırdıktan sonra 11-13 dakika pişiriniz. Hemen 1 bardak soğuk su ilave ederek süzüp, servis yapınız.


Nuh’un Ankara Mantı Makarna İçindekiler: Durum buğdayı irmiği.


Nuh’un Ankara Mantı Makarna Gimdes helal sertifikasına sahiptir.

ankara mantı makarna

Benzer Ürünler