Atiye Laçin Ayva Reçeli 250Gr

0,00
Para Puan : 0
Fiyat : ₺12,90(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 3 Gün

Glikoz Şurubu, Kıvam Artırıcı, Katkı Maddesi İçermeyen Ayva Reçeli

ATİYE LAÇİN AYVA REÇELİ 250 GR


Ayva reçeli alışık olduğumuz muhteşem ayvadan yapılmaktadır. Hiçbir katkı maddesi yada kıvam arttırıcı içermez. Tamamen doğaldır.

 

Kahvaltılarınıza farklılık ve lezzet katacak bu reçeli denemenizi tavsiye ederiz.

 

Tadından ödün vermeyen ayva reçeli doğal ve katkısız olarak hazırlanıp sofralarımıza lezzet katan reçeldir

 

Ayva, çocuklarda sağlığı korur, büyüme ve gelişmeyi hızlandırır. Birçok hastalığa şifa olan ayva, kalp, akciğer, boğaz, mide, göz, bağırsak ve ağız rahatsızlıklarının tedavisinde faydalıdır. Her yaşta sinir sistemini güçlendirir, mide ve bağırsakları zararlı mikroplardan koruyarak hazımsızlık gibi sorunları önler. Cildi ve tırnakları zinde, parlak ve daha sağlıklı hale getirir. Grip ve nezle de iyileşmeyi hızlandırır.

 

Ayva ya da ayva suyu ishalin geçmesi için de çok faydalıdır. Meyvesi veya meyvesinden hazırlanan şurup ve komposto ishale iyi gelmektedir. Vücudun gücünü artırarak, zinde tutmaya yardımcı olarak yorgunluk ve bitkinlikten korur. Ağız kokusunu önler. İçerdiği vitamin ve minarelerle kalp ve damar hastalıklarından koruduğu, varisi önlediği ve varis tedavisine yardımcı olduğu, cinsel gücü artırdığı bildirilmektedir. Kandaki kötü kolesterolü düşürerek damar sertliğinden korur. Ayva hoşafı ağızdaki yaraların iyileşmesini hızlandırır. 

 

 

Bu ürün GİMDES tarafından helal sertifikasına sahiptir.