BAB-I ŞİFA BİTKİSEL BULAŞIK MAKİNE DETARJANI 2LT LİMON YAĞLI
BAB-I ŞİFA BİTKİSEL BULAŞIK MAKİNE DETARJANI 2LT LİMON YAĞLI

BAB-I ŞİFA BİTKİSEL BULAŞIK MAKİNE DETARJANI 2LT LİMON YAĞLI

0,00
Para Puan : 0

SLS, SLES, Fosfat, Ağartıcı, Renklendirici içermez. Petrolden elde edilen kimyasallara yer vermediği için kolay durulanır, bulaşıklarda kalıntı bırakmaz. Bebeğinizinkiler dahil tüm hassas bulaşıklarınızda güvenle kullanabilirsiniz. Bulaşıklarınızı çizmeden, matlaştırmadan , karartmadan temizler. Limon Yağı ve Doğal aktifler içeren etkin formülü sayesinde bulaşıklardaki yağ-kir ve lekeleri temizler, kötü kokuları giderir. Makinenizin parçalarında kireçlenmeye neden olmaz.

Bulaşık makinelerinde çok uzun yıllar boyunca birçok ülkede tablet deterjan kullanımı benimsendi. Çünkü sıvı deterjanlar makinelerde kullanım riskleri oluşturabiliyordu. Fakat günümüzde bu sorunu ortadan kaldıran yeni bir teknoloji ile sıvı bulaşık makine deterjanları da geliştirildi. Bab-ı Şifa olarak sizlere sunduğumuz gülefşan limon yağlı bitkisel bulaşık makine deterjanı bu konuda en nitelikli ürünler arasında yer alıyor.

Gülefşan limon yağlı bitkisel bulaşık makine deterjanı özel bir formül ile geliştirilirken, 50 yıkama gerçekleştirmek için konsantre bir yapı sağlar. 2 litrelik miktarıyla bulaşık makinesi haznesine tıpkı tablet deterjan gibi yerleştirilerek, sağlıklı bir kullanım için tercih edilebilir. Üstelik formülünde petrol üzerinden elde edilen kimyasallar bulunmadan en güvenilir deterjanlar arasında yer alıyor.

Konforlu Bulaşık Makinesi Kullanımı İçin Gülefşan

Gülefşan limon yağlı bitkisel bulaşık makine deterjanı konforlu bir bulaşık makinesi kullanımı için sizlere sunuluyor. İçeriğinde ağartıcı, renklendirici, Fosfat veya SLS gibi zararlı maddeler bulunmayan yapısıyla tam sağlıklı bir deterjandır. Üstelik limon yağı orijinal katkısıyla bu kimyasalları barındırmadan hem kolay durulama hem de kalıntısız bulaşıklar sağlar.


Evlerde özellikle bebek ve çocukların kullandığı bulaşıkların hassas bir şekilde temizlenmesi gerekir. Bu açıdan gülefşan bulaşık makinesi deterjanı en sağlıklı tercihlerden biri olarak ön plana çıkıyor. Kimyasalların izi bulunmadan kalıntısız ve sağlıklı bulaşıklar makinenizden her daim mis kokusuyla çıkar. Üstelik bu bulaşıklar çiziksiz, parlak ve limon kokusuyla tamamen güvenilir olarak kullanılabilir.

 

Limon yağı ve doğal aktifler sayesinde üretilen gülefşan bitkisel bulaşık makinesi deterjanı bulaşıklarda her lekeyi kolaylıkla temizleyebilir. Örneğin, fırından çıkan lekeli ve yanmış gıda kalıntılarının bulunduğu bulaşıklar dahi kolaylıkla temizlenebilir. Yağ, kireç kalıntısı ve tüm kötü kokular bulaşıklar üzerinden etkin bir şekilde sökülerek atılır.

Güçlü formülü ile bu bulaşık makinesi deterjanı aynı zamanda kireçlenmenin engellenmesi için de fayda sağlar. Bab-ı Şifa üretimlerinde doğal malzemeyi tercih ederken, kireçlenmeyi engelleyecek yapıya da önem verir. Bu nedenle Gülefşan makinenin parçalanmasına ve eskimesine neden olan kireçlenmeyi engelleyecek şekilde özel bir formül ile geliştirildi. Yani evinizde ve işletmenizde daha uzun ömürlü bir makine kullanımına da her zaman katkı sağlar.  

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR