Bambino Silikon Damaklı Emzik (6-18 Ay)

0,00
Marka : Bambino
Para Puan : 0
Fiyat : ₺8,90(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 3 Gün

Bambino Silikon Damaklı Emzik (6-18 Ay)

Damaklı emzik bebeklerde sıkça tercih edilen bir emzik türüdür. Silikondan imal edilen bambino damaklı emzik bebeğinizin için sağlıklı hijyenik ve güvenlidir. Damaklı emzikler bebeğinizin uykuya dalarken kullanması için idealdir. Damaklı emzik ürünleri bebeğinizin damak yapısına tam uyum sağladığı için rahatlıkla kullanılabilir.

 

Damaklı emzik ürünleri ağızdan kolay bir şekilde düşmezler. Ve damaklı emzik bebeğinizin doğal emiş işlevini geliştirmeye yardımcı olur. 1-2 yaş için en ideal emzik çeşidi damaklı emziklerdir. Silikon yapısı ile bozulmalara karşı dayanıklı olan damaklı emzik çeşitleri dişleri olan bebekler tarafından nadiren de olsa hasar görebilir. Bu yüzden damaklı emzik ürünlerinde en ufak bir hasar görürseniz derhal kullanmayı bırakın ve asla bebeğinize vermeyin. Bambino damaklı emzik ilk kullanımdan önce 5 dakika boyunca suda kaynatılmalıdır.

 

Sıcak suyla kolaylıkla mikroplardan arındırılabilen silikon damaklı emzik ürünleri hijyen açısından bebeğinizin boynuna bir çengelli iğne ile asılması tavsiye edilir. Yere düşen damaklı emzik iyice temizlenmeden kullanılmamalıdır. Damaklı emzik ürünleri tatlı veya şekerli ürünlere batırılarak verilmemelidir. Buna alışan bebekler hem emzik alışkanlığından kolay vazgeçemez hem de diş çürüklerine sebep olabilir. Bambino damaklı emzik ürünleri her yaşa göre uygundur fakat bu ürün 6-18 ay için idealdir.

damaklı emzik