Duru Koçbaşı Nohut - 9 mm

Duru Koçbaşı Nohut - 9 mm

0,00
Para Puan : 0
Fiyat : ₺18,99(KDV Dahil)

Duru Gimdes Sertifikalı Koçbaşı Nohut 9 mm

Koçbaşı nohut, Duru markasıyla sizlerle. Türk mutfağının vazgeçilmez yemeklerinden olan nohut yemeğinize, koçbaşı nohut en güzel lezzetleri katacaktır. Özenle seçilmiş olan 9mm iri taneleriyle koçbaşı nohut, alışverişlerinizin vazgeçilmezi, sofralarınızın en güzel lezzeti olacaktır. Koçbaşı nohut, diğer nohut türlerine nazaran daha lezzetli ve iri taneli olması yönünden daha çok tercih edilmektedir. Boyutu ve lezzeti ile beğenilen koçbaşı nohut 9mm, yemekten lezzet ve tat almak isteyenler için idealdir. Menşei Türkiye olan Duru koçbaşı nohut Karaman ve Konya bölgesinde üretilmektedir. Koçbaşı nohut genelde kullanım olarak etli yemeklerde, sebzeli yemeklerde ve salata türlerinde tercih edilmektedir.

Besin Öğeleri Değerler %Günlük Miktar*
Kalori 205 10,3%
Yağ 1,9 g 2,9 %
Karbonhidrat 38,3 g 1,3 %
Şeker 2,4 g 2,7 %
Lif 6,3 g 25,2 %
Protein 11,9 g 23,8%
Tuz 0,03 g 0,5%

Koçbaşı nohut için belirtilmiş olan besin değerleri 60 gr. kuru madde, enerji ve besin öğeleri; yetişkinler için 2000 kcal üzerinden hesaplanmıştır. Koçbaşı nohut pişirilmeden önce 8 saat suda bekletilmelidir.

Duru koçbaşı nohut Gimdes helal sertifikasına sahiptir. Duru bulgur gimdes helal sertifikasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

Benzer Ürünler