Duru Kuru Fasulye

Duru Kuru Fasulye

0,00
Para Puan : 0
Fiyat : ₺17,69(KDV Dahil)

Duru Bulgur Gimdes Helal Sertifikalı Kuru Fasulye

Kuru fasulye halk arasında en çok kullanılan bakliyat türünden biridir. Sofralarımızın vazgeçilmez yemeği kuru fasulye için en lezzetli tadı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Duru markasıyla üretilmiş olan kuru fasulye ile yemeklerinize güzel lezzetler katacaksınız. Karaman ve konya yöresinde üretilen kuru fasulye sofranıza kadar el değmeden ve özenle üretilmiş, paketlenmiştir. Gimdes tarafından helal sertifikasına sahip olan kuru fasulye duru kalitesiyle sizlerle buluşuyor. Salatalarınızda, zeytinyağlılarınızda ve eşsiz yemeklerinizde size eşlik edecek olan kuru fasulye, kabuk bırakmama özelliğine sahiptir. Kuru fasulye, dermason fasulyeye göre daha küçük tanelidir.

Besin ÖğeleriDeğerler%Günlük Miktar*
Kalori1859,3 %
Yağ1,1 g1,7%
Karbonhidrat36,8 g12,3 %
Şeker2,4 g2,7 %
Lif6,3 g25,2 %
Protein11,9 g23,8%
Tuz0,01 g0,03%

Kuru fasulye için belirtilmekte olan besin değerleri 60 gr. kuru madde, enerji ve besin öğeleri; yetişkinler için 2000 kcal üzerinden hesaplanılmıştır. Kuru fasulye pişirilmeden önce 12 saat kadar suda bekletilmesi tavsiye olunur. Kuru fasulye menşei Türkiye'dir.

Duru kuru fasulye Gimdes helal sertifikasına sahiptir. Duru bulgur gimdes helal sertifikasına ulaşmak için buraya tıklayınız.