Duru Pilavlık Pirinç - 1 Kg.

Duru Pilavlık Pirinç - 1 Kg.

0,00
Para Puan : 15
Fiyat : ₺14,90(KDV Dahil)
yerli-uretim-urun-logo gimdes-helal-sertifikalı-urun-logo

Gimdes Helal Sertifikalı Duru Pilavlık Pirinç

Duru pilavlık pirinç yerli üretim olan osmancık pirincinin en kalitelilerinden özenle seçilmiş ve paketlenmiştir, Pilavlık pirinç siz değerli müşterilerimiz için en lezzetli pilavlarınızda kullanabileceğiniz bir üründür. Duru pilavlık pirinç helal sertifikalı olarak satışa sunulmuştur. Pilavlık pirinç pilavlardaki eşsiz kıvam ve lezzet için özel olarak seçilmiştir. Pilavlık pirinç Duru kalitesiyle sizler için satışa sunuldu. Pilavlık pirinç, dolmalar pilavlar ve sarmalar için kullanılabilir. Pilavlık pirinç 1 kg'lık ambalajlarıyla sizlere sunulmuştur.

Besin Öğeleri Değerler %Günlük Miktar*
Kalori 207 10,3 %
Yağ 0,8 g 1,2%
Karbonhidrat 45,1 g 15,0%
Şeker 0 g 0%
Lif 1,0 g 4,0%
Protein 4,3 g 8,6%
Tuz 0,02 g 0,3%

*Pilavlık pirinç için belirtilmiş olan besin değerleri 60 gr. kuru madde, enerji ve besin öğeleri; yetişkinler için 2000 kcal üzerinden hesaplanılmıştır. Pilavlık pirinç pişirilmeden önce 10 dakika suda bekletilmelidir. Duru pilavlık pirinç kullanımında pilavlarııza en ideal kıvam için, 1 bardak pilavlık pirinç ölçüsüne  2 su bardağı kaynar su eklenmesi tavsiye olunur.

 

Duru pilavlık pirinç Gimdes helal sertifikasına sahiptir. Duru bulgur gimdes helal sertifikasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

Benzer Ürünler