Feradisin Kapalı Saçlar İçin Şampuan 400ml

Feradisin Kapalı Saçlar İçin Şampuan 400ml

5,00
Marka : Feradisin
Para Puan : 26
Fiyat : ₺27,90(KDV Dahil)
yerli-uretim-urun-logo gimdes-helal-sertifikalı-urun-logo

Feradisin Kapalı ve Güneş Görmeyen Saçlar İçin Şampuan

Kapalı saçlar için şampuan özel olarak geliştirilmiştir, içerisinde 7 farklı bitki özü bulunmaktadır. Feradisin güneş görmeyen ve kapalı saçlar için şampuan içerisinde argan, zerdeçal, ısırgan otu, biberiye, çam terabentin, aloe vera ve papatya özleri bulunmaktadır.

Kapalı ve güneş görmeyen saçlar, güneş gören ve açık saçlara oranla daha özen bir bakıma ihtiyaç hissederler. Bu ihtiyacı göz önünde bulundurarak özel olarak Ecocert sertifikalı aktiflerle geliştirilen feradisin kapalı saçlar için şampuan saçlarının gücünün artmasına, sağlıklı bir görüntüye sahip olmasına yardım eder. Hayvansal katkı maddeleri ve sağlığa zararlı katkı maddeleri içermez.

İçindekiler: Aqula (su), Cocoamidopropil Betain (doğal aktif), Lauryl Glucoside (doğal aktif), Sitrik Asit, Gliserin, Coco Glucoside ve Gliyceryl Oleate (nemlendirici), Disodium Cocoamphodiacetate (doğal aktif), Potasyum Sorbat (koruyucu), Zerdeçal Ekstraktı, Argan Ekstraktı, Aloe Vera Ekstraktı, Papatya Ekstraktı, Çam Terebentin Ekstraktı, Isırgan Otu Ekstraktı, Biberiye Ekstraktı, Esans.

kapalı saçlar için şampuan