Pernigotti Sütlü Çikolata

4,00
Marka : Pernigotti
Para Puan : 0
Fiyat : ₺4,50(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 3 Gün

Gimdes Helal Sertifikalı Pernigotti Sütlü Glutensiz Çikolata

Glutensiz çikolata olan Pernigotti çikolataları ile herkes bu lezzeti güvenle tadabilir. Pernigotti hem glutensiz çikolata olması hem de eşsiz lezzeti sebebiyle sıkça tercih edilmektedir. Pernigotti markası 155 yılı aşkın bir tecrübeye ve çikolataları ustalaşmış üstün lezzete sahiptir. Pernigotti glutensiz çikolata lezzetiyle ve kalitesiyle farklı bir çikolata deneyimi sunmaktadır.

 

Pernigotti glutensiz çikolata olmasının yanı sıra içerisinde trans yağ, renklendirici, koruyucu ve hiçbir katkı maddesi bulunmaması özelliğiyle dikkat çekmektedir. Pernigotti Passioni çikolatalarında sadece kakao ve fındıktan gelen doğal yağ kullanılmakta ve doğala özdeş aromalar değil doğal aromalar kullanılmıştır. Pernigotti glutensiz çikolata Çölyak hastaları için de uygundur.


Pernigotti Glutensiz Sütlü Çikolata İçindekiler: Şeker, kakao yağı, süt tozu, kakao kitlesi, emülgatör (ayçiçek lesitini) doğal aroma verici (vanilya).  En az %37 kakao kuru maddesi içerir.


Pernigotti glutensiz çikolata sütlü çeşidi ile 45 gram veya 100 gram olarak tercih edilebilir. Aynı zamanda pernigotti sütlü çikolatayı 6'lı ve 12'li olarak satın alarak uygun fiyata edinebilirsiniz. 

 

Pernigotti glutensiz çikolata Gimdes helal sertifikasına sahiptir.


glutensiz çikolata