Helal Bitkisel Bulaşık Makinesi Tuzu

Bulaşık makineleri; sert su mineralleri yüzünden, zamanla kireç tutmaya başlar. Bulaşık makinesinin kireçlenmeye başlaması; makinenin zarar görmesine neden olurken, bulaşıkların da daha mat ve donuk temizlenmesine yol açar. Bardaklar eskisi gibi pırıl pırıl değil, üzerinde su damlacıklarıyla kurumaya başlar. Bu hiç de hoş bir görüntü değildir. Bu yüzden bitkisel bulaşık makinesi tuzu kullanarak hem makinenizin kireçlenmesini önleyebilir hem de bulaşıklarınızın ilk alındığı gün gibi pırıl pırıl olmasını sağlayabilirsiniz.

Helal Bitkisel Bulaşık Makinesi Tuzu

Bitkisel bulaşık makinesi tuzu; petrokimyasal maddeler yanında kanserojen maddelerden tamamen arındırılmış şekilde, sizler için üretilir. Her makine tipine uygun olarak üretilen konsantre bulaşık tuzu, kolay çözünür. Sadece makinenizin ve bulaşıklarınızın yapısına değil, çevreye ve doğaya da dost olan bitkisel bulaşık makinesi tuzu, bulaşıklarınızın ışıl ışıl olmasını sağlar. 

Bulaşık makineleri için özel olarak üretilen bitkisel tuzlar, günlük kullanıma uygun olarak üretilir. Bitkisel bulaşık tuzu sayesinde makinelerin çalışma ömrü daha da uzarken, bulaşıklarınız da eskisi gibi ışıl ışıl olur. Bakteri ve mikroplara karşı da oldukça etkili olan yapısal formuyla da dikkat çeken bitkisel bulaşık makinesi tuzu, makinenizi kireçlenmeden koruduğu için, ilk günkü performansında çalışmasına olanak tanır.

Helal Bitkisel Bulaşık Makinesi Tuzu Çeşitleri

Sert suların yumuşamasını sağlarken, makine içindeki bulaşıkların üzerinde de leke ve kireç oluşumunu engelleyen bulaşık makinesi tuzu, bulaşık makinesinin en yüksek performansı göstermesi için üretilir. Bulaşık makinesinde kullanılan bitkisel tuz; bulaşıklarda ve bardaklarda kireç lekelerini yok ederken, makinenizi de kireçlenmeye karşı üstün koruma altına alır. Tuz taneleri sayesinde sudaki kireç; bulaşık makinesinde ve yıkanan eşyalar üzerinden yok edilirken, suda kolay çözünen tuz taneleri; makine ve bulaşıklar için, en etkili çözümü sunar.

Helal Bitkisel Bulaşık Makinesi Tuzu Fiyatları

Kirece karşı etkili, %100 doğal olarak üretilen, bitkisel bulaşık makinesi tuzu, 1500 gr’lık karton ambalajında satışa sunulur. Ekonomik fiyatlarıyla %100 güvenli online alışveriş yapma olanağı sunan satış mağazamızda satışa sunulan ürün; kredi kartı, havale ve kapıda ödeme yöntemleriyle sipariş edilirken, hızlı kargo hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

₺15,90 KDV Dahil
₺18,00 KDV Dahil
₺12,90 KDV Dahil
₺16,00 KDV Dahil
1