Helal Gıda


helal gıda 


Helal Gıda Ürünleri Helalsitesi.com' da.


Helal gıda ürünlerinin sertifikalandırılması ve sertifikalandırma sonrasında kontrol ve denetimi hakkında en müteber kuruluş olan Gimdes'e helal gıda konusunda güveniyoruz. Bu yüzden helal gıda ürünlerini sizlere sunarken Gimdes' ten sertifikalı olma şartıyla Helalsitesi.com' da helal gıda ürünlerini bulunduruyoruz. Sitemizde göreceğiniz tüm helal gıda ürünleri Gimdes tarafından helal gıda sertifikasına sahiptir. Sizlerin rahatla ve güvenle tüketebilmeniz için Uzman Gıda Mühendislerimiz helal gıda ürünlerinde gimdes sertifikasını aramaktadırlar.


Helalsitesi.com olarak sunduğumuz helal gıda sertifikalı ürünler içerisinde sağlığa zararlı katkı maddeleri bulunmamaktadır. Helal gıda sertifikalı ürünlerde kullanılan ham maddeler hem dini açıdan alkol, helal kesim olmayan hayvanlardan elde edilen ham maddeler, hemde domuz vb. yenmesi haram olan ham maddeler içermemektedir. Ayrıca helal gıda sertifikalı ürünlerde kullanılan ham maddeler sağlığa zararlı kimyasallardan oluşmamaktadır. 


Müslümanlar helal gıda konusunda Türkiye ve diğer İslam ülkelerinde hep dikkatli olmaya çalışmışlardır. Helal gıda bu yüzden hassasiyet gerektiren bir konudur. Alışverişlerimizi helal gıda satışı yapan yerlerden yapmaya özen göstermeliyiz. Helal gıda için en kolay alışveriş helalsitesi.com üzerinden helal gıda kategorisinde alışveriş yapabilirsiniz. Helal gıda kategorisindeki bütün helal gıda ürünleri kapınıza  gönderiyoruz.

 

Bütün müslümanları helal gıda konusunda hassas olmaya davet ediyor ve helal gıda ürünlerinin bir kere de önemini hatırlatmak istiyoruz. Helal gıda ürünleri alırken özellikle Gimdes sertifikalı helal gıda markaları ürünleri tercih etmek daha da yararlı olacaktır. Helal gıda sertifikalı markalara sitemizden ulaşabilirsiniz. Eğer sitemizde bulunmayan Gimdes helal gıda sertifikalı bir marka var ise bize ulaşıp eklenmesini talep edebilirsiniz. Bütün helal gıda markalarının satışını gerçekleştirmek bizim vazifemizdir. Helal gıda konusunda özellikle şu zamanlarda daha da dikkat etmeli, ailemizin dini bakımdan korunması adına helal gıda markalarını ve helal gıda ürünlerini tercih etmeliyiz. 


Afiyetli, bereketli, helal ve sağlıklı olsun.

₺15,99 KDV Dahil
₺18,90 KDV Dahil
₺19,99 KDV Dahil
₺27,99 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Yeni Ürün
1 2 3 4 >