Helal Hijyenik Kadın Pedi

Doğal ve hijyenik kadın pedleri, nefes alan yapısı ile cildinize tahriş etmemesi ve kadın hastalıklarını önlemeye yardımcı olması için tasarlandı. Sağlık ve hijyenin ön planda olması gereken kadın pedleri, kolay kullanımlı ambalajıyla da oldukça kullanışlıdır. Yüksek emicilik gücüne sahip olan ped ürünler, toksik olmayan ve insan sağlığına zarar vermeyen doğal malzemelerden üretilir.

Helal Hijyenik Kadın Pedi

Yumuşak yüzeyi, maksimum seviyede rahatlık ve yüzey kuruması için sıvıyı hızla emin yapısıyla da gün boyu rahat edeceğiniz kadın pedleri, sıvıyı ve kokuyu hapsederek, gün içinde huzurlu olmanıza olanak tanır. Sızıntıyı önleyen kanalları, sızıntıyı önler ve hızlı şekilde emilimini sağlar. Sadece özel günlerinizde değil, günlük kullanım için de oldukça ideal olan kadın pedleri, negatif iyon tabakası sayesinde; adet günlerinizde sizi rahat ettirirken, günlük kullanım için tasarlanan kanatsız modelleri de tüm gün sizi kuru tutmaya yarar. Nemlenme ve ıslanma durumunda negatif iyon bant harekete geçerek, vücudun daha sağlıklı ve dirençli olmasını sağlar.

Helal Hijyenik Kadın Pedi Çeşitleri

Doğal hijyenik kadın pedi ürünleri, negatif iyon tabakası dışında, deniz yosunundan elde edilen jel sıvı sayesinde koku oluşumunu önlerken, sıvının kısa sürede emilimini sağlayarak, kuru kalmanız için tasarlandı. Diğer ped ürünlerine göre daha ince ve pürüzsüz yüzeye sahip kadın pedleri, hava aldıran yapısıyla, bakteri üretimini de önler. 12’li ve 24’lü günlük bakım pedi ile gün boyu ferahlık hissederken, 12 adet gündüz hijyenik kadın pedi ile daha huzurlu ve güvenli hissedersiniz. Adet döneminin ağrılı ve sancılı dönemlerinde, 7 kattan oluşan anion pedler sayesinde ve negatif iyonlarla, vücudunuzu rahatlatan kadın pedleri, %100 pamuktan sizler için üretildi.

Helal Hijyenik Kadın Pedi Fiyatları

Antibakteriyel özelliğe sahip 7 katlı, negatif iyon bantlarına sahip olan hijyenik kadın pedleri, adet günlerinizin ve günlük kullanımınız için tasarlanan ürünlerdir. Adet günlerinizde ağrısız ve sancısız günler geçirmek, daha hijyenik ve sağlıklı olmak için tercih edeceğiniz hijyenik kadın pedleri, uygun fiyatlarıyla, %100 güvenli online satış mağazamızda kredi kartı, kapıda ödeme ve havale yöntemleriyle satışa sunulur.

₺72,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Yeni Ürün
₺72,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Yeni Ürün
₺72,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Yeni Ürün
₺129,90 KDV Dahil
₺139,60 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺139,60 KDV Dahil
1