Helal Peynir

Peynir kahvaltı sofralarımızın baş tacı! Anadolu kültüründe farklı birçok çeşidini tadabileceğiniz bu besini satın alırken olabildiğince doğal şekilde üretilmesine ve satın aldığınız ürünün helal standartlardan geçmesine dikkat etmelisiniz. Helal onayı olmayan hiçbir ürünün satın alınmaması ve Müslüman hanelere sokulmaması gerekir. Müslüman aileleri bu gıda satın alımı alanında daha dikkatli olmaya davet ediyoruz! Firmamızdan satın alacağınız tüm ürünler gerekli olan denetimlerden geçirilmiş ve Gimdes onayı almıştır. Bu onay sayesinde ürünleri gönül rahatlığı ile hanenize sokabilirsiniz. Sadece besin öğelerinde değil firmamızda satışa çıkarılan tüm ürünlerde bu sertifika bulunuyor!

Helal Peynir

Paketlemeden satın alımın kolaylığına kadar göz dolduran bir performans sergilemekteyiz! Ürünleri gönül rahatlığı ile tüketirken alışveriş aşlamasında sorun yaşamamanız için de büyük çaba sarf ediyoruz. İnternetten alışveriş yapmamış olan kişilerin dahi kolaylıkla erişim sağlayabileceği bir sistem geliştirilmiştir. Siz de tek bir tık ile satın alım adımını tamamlayabilirsiniz. Besin ikonlarının üzerine yer alan Sepete Ekle butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Belirtmiş olduğunuz adres defterine gönderim tamamlanacaktır. Gönderim sürecinde ürünlerin zarar görmemesi için de tüm tedbirleri alıyoruz. Gönderime dair daha öncesinde alışveriş deneyimine sahip olan kişilerin yorumlarına da bir göz atabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti seviyesinin ne derece yüksek olduğu bu şekilde daha net anlaşılıyor! 

Helal Peynir Çeşitleri 

Labne peynir, beyaz peynir, eski kaşar, taze kaşar, telli peynir, hellim peyniri bu kategorinin en sevilen alternatifleri arasında yer alıyor. Ürünlerimize dair herhangi bir sorun meydana gelmemesi için tüm önlemler alınmıştır. Üretim aşamasında birinci kalite süt kullanılmakta ve yerli besi hayvanların sütlerinin kullanılmasına da dikkat edilmektedir. Her manada sizi memnun edecek bir alışveriş deneyimi oluşturulması için firmamızda eşsiz biri ürün gamı oluşturulmuştur. 

Helal Peynir Çeşitleri Fiyatları 

Yüksek kaliteyi bu kadar uygun fiyata satın alabileceğiniz ve helal onayından emin olacağınız farklı bir firma bulunmuyor! Satışa çıkarılan tüm ürünlerimiz Müslüman ailelerin bütçesini zorlamayacak bir fiyat listesinde satışa çıkarılır. İndirimli ürünlerden ve kampanyalardan da kolaylıkla faydalanabilirsiniz. E-bültenimiz sayesinde oldukça makul fiyatlar sizi bekleyecek! Kargo bedava kampanyası da ilgi çekiyor!

1