Helal Unlar

Un çeşitleri Anadolu’nun sofra kültürünün en vazgeçilmez parçasıdır. Özellikle ekmek ve hamur işi yapımında lezzeti yakalamak için kullandığınız unun kaliteli olması gerekir. Kullanmış olduğunuz unun kalitesi kadar güvenliği/helal kriterlere uygunluğu konusunda da dikkatli olmalısınız. Firmamızda satışa çıkarılan her ürün gibi un çeşitleri de helal sertifikasına sahiptir. Sadece helal sertifikası değil kalite onayı da vardır. Gönül rahatlığı ile İslami değerlere uygun şekilde üretildiğinden emin olduğunuz malzemeler ile sofranızı şenlendirebilirsiniz. Hem kendiniz zevkle tüketebilir hem de misafirlerinize çocuklarınıza aklınızda soru işareti olmadan sunabilirsiniz.

Helal Unlar

Son dönemlerde un kalitesi bakımından büyük sorunlar meydana gelmiştir. Atalık tohumlardan imal edilen unları kullanmanız genel sağlığınızın ve beslenme düzeninizin muhafaza edilmesi için büyük önem arz etmektedir! Firmamız tarafından satışa çıkarılan bütün ürünler gibi harika lezzetin yanı sıra sağlık koşullarına uygunluk bakımından da tam not alan ürünlere satış skalamızda yer vermekteyiz! Un çeşitlerinden istifade ederken özellikle gönderim konusunda akıllarda bazı soru işareti olabiliyor. Firmamızdan satın aldığınız helal ürünlerin tek bir zarar dahi görmeden, paketlemede sorun olmadan gönderileceği taahhüt edilmektedir. Bu nedenle teslimata dair sorun olacağını düşünmeden, satın alım adımını tamamlayabilirsiniz. 

Helal Un Çeşitleri

Selva buğday unu, Eriş çok amaçlı buğday unu, Sinangil un, Selva tam buğday unu ve mısır unu en sık tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor. Sunulan ürünlerimiz ile oluşturduğunuz yemekler, pastalar harika kalitesi ile ve lezzeti ile memnun edecektir. Siz de harika bir lezzet yolculuğuna çıkmak için öncelikle kullandığınız malzemelerin kalitesinin yüksek olduğundan emin olabilirsiniz. 

Helal Un Fiyatları

Kalite konusunda piyasanın lideri durumunda olan firmamızın özellikle sunmuş olduğu fiyatlar ile de müşterilerini memnun ettiği görülüyor. Her bütçeye uygun farklı un markalarına yer vermekteyiz. Siparişinizi kendi bütçenize göre vererek kapınıza kadar getirilmesini mümkün kılabilirsiniz. Kampanyalı dönemlerimizden istifade edebilmek için e-bültenimize üye olabilirsiniz. Bu şekilde herhangi bir ürün kampanyalı şekilde satışa sunulduğu zaman anında erişim adımını tamamlayarak avantajlı fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Alışveriş yapmak artık daha bütçe dostu bir hal alacak! 

1