Hijyen ve Dezenfektan Ürünleri

Hijyen ve dezenfektan ürünleri, günümüzdeki covid-19 salgını dolayısıyla da oldukça önemli bir hal aldı. Kullanımı kolay ve uygun maliyetiyle de eller üzerinde, gün boyunca hijyen sağlamak ve dezenfekte etmek için tasarlanan ürünler, bakteriler, mantarlar, mikroorganizmalar üzerinde oldukça etkilidir. Ayrıca nemlendirme özelliği sayesinde, gün boyunca ellerinizi yumuşak tutmanızı sağlar. Yoğun ve titiz çalışmaların birer ürünü olan hijyen ve dezenfektan ürünleri, Gimdes sertifikasına sahiptir ve dermatolojik olarak test edildikten sonra satışa sunulur.

Hijyen ve Dezenfektan Ürünleri

Nemlendirici etkisi yanında içeriğinde bulunan aloe vera, vitamin B5, vitamin E ve lactic acid gibi maddeler sayesinde, el yüzeyinde bulunan tüm bakteri ve mikroorganizmaları temizlemeye yarayan ürünler; evlerde, iş yerlerinde, okullarda, temizliğin ve hijyenin önemli olduğu tüm alanlarda rahatlıkla kullanılması için üretildi. Dezenfekte etme konusunda oldukça güçlü ve etkili olan ürünler, cildi korumaya alırken, Avrupa normlarına uygun şekilde üretilir.

Hijyen ve Dezenfektan Ürünleri Çeşitleri

Cilt için tahriş edici herhangi bir maddenin bulunmadığı hijyen ve dezenfektan ürünleri, ellerin eksiksiz hijyeni ve dezenfekte edilmesi için tercih edilir. Covid-19 virüsü yüzünden hijyenin ve temizliğin çok daha önemli olduğu günümüzde, ellerin temizliğini sağlamak için kullanılan ürünler, doğaldır ve parfüm içermez. Sık temizlik avantajı sağlayan ürünler, içeriğinde bulunan vitamin E ve vitamin B5 yanında aloe vera ve lactic asid sayesinde, ellerde pürüzsüzlük hissi uyandırır.

Aynı zamanda kişisel temizlikte hassas ciltlerde rahatlıkla kullanılabilecek ıslak mendil ürünleri; özellikle bebeklerinizin el ve ağız temizliğinde, gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz hijyen ve dezenfektan ürünleri arasında yer alır. Cildin pH değerini korurken, cilde yumuşaklık kazandıran dezenfektan ürünleri, basmalı ağız uçlarıyla da kullanımı oldukça kolaydır.

Hijyen ve Dezenfektan Ürünleri Fiyatları

Gün boyunca ellerinizin hijyenini sağlayabileceğiniz, bebek ve çocuklarda da temizlik için gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ürünler, 1 litrelik ve 5 litrelik ambalajlarıyla satışa sunulur. Kapıda ödeme, kredi kartına tek çekim ve havale ile ödeme yöntemlerini %100 güvenilir şekilde kullanacağınız online satış mağazamızda, tüm banka kartlarına taksit yapma olanağı da bulunur.

1