Kur'an-ı Kerim

Kur'an-ı Kerim okumak ya da öğrenmek isteyenler için bulunan dini bir eserdir. Sitemiz üzerinde bulunan Kur’an-ı Kerim seçenekleri ile sevdiklerinize ya da öğrenmek, ibadet etmek amacı ile kendinize satın alabilirsiniz. Farklı yerlerde farklı Kur’an-ı Kerim satışları da yapılmaktadır. Fakat kontrollü bir satış işlemi gerçekleşmediği taktirde ürünlerin yazılarında bozukluk olabilir. Ya da sayfalarda eksiklik görülür. Bu sebeple kontrollü bir şekilde bulunan Kur’an-ı Kerim, sitemiz tarafından sağlandığından, bu tarz durumlar yaşanılmaz.

Kur'an-ı Kerim 

Kur’an-ı Kerim’lerin görünüm olarak da oldukça zarif bir tasarımı bulundurmaktadır. Özel olarak ince detayların bulunduğu kapakları, kişiyi kendisine mest eder. İçindeki yazıların net bir şekilde yazılması, hızlı ve kaliteli bir şekilde öğrenmek için de tercih edilebilir. Kur’an-ı Kerim yanında aynı zamanda Kur’an-ı Kerim'in öğrenebilmesi için elektronik bir kalemde bulunmaktadır. Bu kalemin bulunması da verimli ve düzgün bir öğrenme için gereklidir. Kalem içerisinde bulundurduğu ses sistemi sayesinde algılama açısından rahattır. Kur’an-ı Kerim'in takip ederek kalemle birlikte bilgisayara bağlayıp, buradan da öğrenmeniz gerçekleşebilir.

Kur'an-ı Kerim Baskı Çeşitleri

Kur’an-ı Kerim tasarım olarak farklı renklerde ve farklı boyutlarda bulunmaktadır. Tercih ettiğiniz seçeneğine göre bir set ya da tek başına bir Kur’an-ı Kerim seçimi yapabilirsiniz. Burada set olarak bulunan Kur’an-ı Kerim elektronik kalemi, adaptörü, kulaklığı ve yanındaki diğer ürünleri ile birlikte bir kutu içerisinde bulunmaktadır. Tercihe göre tek başına bir Kur’an-ı Kerim istiyorsanız, bu da muhteşem tasarımı ve içeriğindeki kelimelerin kaliteli bir Hattat tarafından yazılmasıyla rahat bir okuma için tercih edilebilir. Farklı tasarımlarda ve farklı kullanım alanına göre çeşitler bulunur. Burada kişinin kolay okuyabilmesi ön planda tutulmuştur. Aynı zamanda hızlı öğrenmek isteyenler için de elektronik setler yer edinir.

Kur'an-ı Kerim Fiyatları

Kur’an-ı Kerim, Kur’an-ı Kerim seti ya da yanındaki diğer ürünleri ile birlikte bulunan ürünleri bütçenize göre seçebilirsiniz. Bu kadar donanımlı bir setin böyle bir fiyatla bulunması tercih edilmesi için bir sebeptir. Her ekonomiye uygun olması da, herkesin rahatlıkla satın alabilmesi için sitemiz tarafından sağlanmaktadır.

₺314,99 KDV Dahil
₺460,00 KDV Dahil
%32 İndirim
%32İndirim
Ücretsiz Kargo
₺289,99
₺440,00
%34 İndirim
%34İndirim
Ücretsiz Kargo
1