Limsak Limon Sarımsak Kürü - 2lt
Limsak Limon Sarımsak Kürü - 2lt
Limon Sarımsak Kürü 2lt Cam Şişe

Limsak Limon Sarımsak Kürü 2lt Cam Şişe

0,00
Marka : Limsak
Para Puan : 160
İndirim Oranı : %4 İndirim
Fiyat : ₺270,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺259,90(KDV Dahil)
yerli-uretim-urun-logo gimdes-helal-sertifikalı-urun-logo

Limon Sarımsak Kürü 2lt Cam Şişe

Üretim ve Özellikler

Hakiki Taşköprü Sarımsak ve Orijinal El Sıkması Limon suyu ile elde edilen Gerçek Limon Sarımsak Kürü 2010 yılından beri Limsak tarafından geleneksel usullerle üretilmektedir. Endüstriyel üretimden kaçınarak imalin akabinde 25 gün boyunca serin ve karanlık ortamda çalkalanarak bekletilen Limon Sarımsak Kürü nihaî tüketiciye ulaştırılmak üzere özenle paketlenir, ivedi şekilde kargoya teslim edilir.

Türkiye’ de ilk kez satışa çıkan Limon Sarımsak Kürü; adını da bu kürden alan aile firması "Limsak" tarafından fabrikasyon yapım sürecinden uzak bir şekilde, Taşköprü sarımsaklarının soyulması, limonların sularının sıkılması ve meşakkatli bekleme süresi gibi süreçlerden geçerek üretilir.

Sertifikalar

İnsanoğlu son yüzyılda hiç tüketmediği kadar işlenmiş gıdaya yine kendisi tarafından maruz bırakılmıştır. Bu sebeple herhangi bir katkı maddesi, kimyasal madde ya da insan sağlığını tehdit eden yöntemler kullanılmadığı GİMDES' çe tasdik olunan limon sarımsak kürümüz, gönül rahatlığı ile tüketilebilir. İstendiğinde patent ve sertifikalarımız hakkında bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. SERTİFİKALARIMIZ

 

KORUMALI PAKETLEME İLE GÖNDERİLEN BENZERSİZ ÜRÜN

Şişesine özel kalıpta üretilen köpük (strafor) ile kaplanan Limon Sarımsak Kürü ani hava değişimleri ve darbelere karşı korumalı olarak güvenle kapınıza kadar ulaşır.

Limsak’ ın Limon Sarımsak ; benzersiz oluşunu ve gücünü değişmeyen adı, geçmişi, helal hologramı ve her yerde büyüyerek devam eden mutlu müşteri kitlesinden alır.

TERCİH ETMENİZİ SAĞLAYAN BİR ÇOK FAYDA

Limon ve sarımsağın bilinen sayısız faydası olsa da Limon Sarımsak Kürü;

Çok hızlı yağ yakmadan , Kalp ve damar sağlığını korumaya, Şekeri düşürme, Böbrek ve safra taşlarını eritmeye , Eklem ağrılarına ve kireçlenmeye karşı, Tansiyon ve kolesterolü düşürme ve dengelemeden, Stresinizi azaltmaya , Vücudunuzda güç kuvvet ve zindelik vermeden, Bağışıklık sistemini güçlendirme konusunda, Vücudunuzu temizleme ve toksinlerden arındırmadan , Ülser sorununu çözmeye, Vücuttaki şişkinliği ve ödemi en aza indirmeden, Saç köklerini beslemeye , Varis problemini çözmeden ve Cildi gençleştirme kadar bir çok rahatsızlıkta yardımcı ve destekleyici bir üründür.

BU ÜRÜN İLAÇ DEĞİLDİR, İLAÇ YERİNE GEÇEMEZ!

Doğal da olsa limon sarımsak kürünün size olumsuz etkide bulunacağı kanaatindeyseniz öncelikle doktorunuza başvurunuz.

Paket İçeriği

- 2 x 1 L Limon Sarımsak Kürü (Cam Şişe)
- Şişeler için 1 adet Özel Gün ışığı Koruyucu Çuval
- Kullanım Kitapçığı