Maydanoz Limon Sarımsak Kürü 1lt Cam Şişe
Maydanoz Limon Sarımsak Kürü 1lt Cam Şişe

Limsak Maydanoz Limon Sarımsak Kürü 1lt Cam Şişe

0,00
Marka : Limsak
Para Puan : 0
Fiyat : ₺142,90(KDV Dahil)

 

 

 

Maydanoz Limon Sarımsak Kürü 1lt Cam Şişe

Üretim ve Özellikler

Her insan kür olarak Limon Sarımsaklı Kürün etkilerini görmek için 2 litrelik 1 kür tüketmelidir. Lakin deneme amaçlı 1 litre isteyen müşterilerimiz için de 1 litrelik YARIM KÜR satışımızı açmış bulunmaktayız. 2 litrelik 1 TAM kürü ücretsiz kargo seçeneği ve avantajlı fiyatı ile almak isterseniz 2 litrelik seçeneklerimize göz atabilirsiniz.

Hakiki Taşköprü Sarımsak, Bolca Maydanoz ve Orijinal El Sıkması Limon suyu ile elde edilen Gerçek Limon Sarımsak Maydanoz Kürü 2010 yılından beri Limsak tarafından geleneksel usullerle üretilmektedir. Endüstriyel üretimden kaçınarak imalin akabinde 25 gün boyunca serin ve karanlık ortamda çalkalanarak bekletilen Limon Sarımsak Maydanoz Kürü nihaî tüketiciye ulaştırılmak üzere özenle paketlenir, ivedi şekilde kargoya teslim edilir.

Klasik Limon Sarımsak Küründen Farkı Nedir?

Limon Sarımsak Kürünün tüm özelliklerini taşımakla beraber İçinde bolca maydanoz vardır. Maydanoz bilindiği üzere antioksidan özelliği olan bir bitkidir. Bu sayede özellikle karaciğerin işleyisine yaptığı etki sebebiyle karaciğerdeki yağlanmaya karşı etkili olup sağlıklı işleyen karaciğerin neticeleri de daha diri ve genç bir görünüm sunmada yardımcıdır. Öte yandan böbrek karaciğer ve idrar yollarının temizlenmesinde de etkin rol oynadığı belirtilir. Kansızlığı önlemeden kalp sağlığını korumaya, anti bakteriyel ve anti kanserojen özelliklerinden göz sağlığını korumaya ve daha sayamadığımız bir çok şeyde yardımcı olan maydanoz kürümüzde mevcuttur.

Türkiye’ de ilk kez satışa çıkan Limon Sarımsak Maydanoz Kürü; adını da bu kürden alan aile firması "Limsak" tarafından fabrikasyon yapım sürecinden uzak bir şekilde, Taşköprü sarımsaklarının soyulması, limonların sularının sıkılması ve maydanozların ayıklanıp yıkanması ve meşakkatli bekleme süresi gibi süreçlerden geçerek üretilir.

Sertifikalar

İnsanoğlu son yüzyılda hiç tüketmediği kadar işlenmiş gıdaya yine kendisi tarafından maruz bırakılmıştır. Bu sebeple herhangi bir katkı maddesi, kimyasal madde ya da insan sağlığını tehdit eden yöntemler kullanılmadığı GİMDES' çe tasdik olunan limon sarımsak maydanoz kürümüz, gönül rahatlığı ile tüketilebilir. İstendiğinde patent ve sertifikalarımız hakkında bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

 

KORUMALI PAKETLEME İLE GÖNDERİLEN BENZERSİZ ÜRÜN

Şişesine özel kalıpta üretilen köpük (strafor) ile kaplanan Limon Sarımsak Maydanoz Kürü ani hava değişimleri ve darbelere karşı korumalı olarak güvenle kapınıza kadar ulaşır.

Limsak’ ın Limon Sarımsak Maydanoz kürü ; benzersiz oluşunu ve gücünü değişmeyen adı, geçmişi, helal hologramı ve her yerde büyüyerek devam eden mutlu müşteri kitlesinden alır.

TERCİH ETMENİZİ SAĞLAYAN BİR ÇOK FAYDA

Limon, maydanoz ve sarımsağın bilinen sayısız faydası olsa da Limon Sarımsak Maydanoz Kürü;

Çok hızlı yağ yakmadan ,Karaciğer yağlanmasına karşı, Kalp ve damar sağlığını korumadan, Şekeri düşürme, Böbrek ve safra taşlarını eritmeye , Eklem ağrılarına ve kireçlenmeye karşı, Tansiyon ve kolesterolü düşürme ve dengelemeden, Stresinizi azaltmaya , Vücudunuzda güç kuvvet ve zindelik vermeden, Bağışıklık sistemini güçlendirme konusunda, Vücudunuzu temizleme ve toksinlerden arındırmadan , Ülser sorununu çözmeye, Vücuttaki şişkinliği ve ödemi en aza indirmeden, Saç köklerini beslemeye , Varis problemini çözmeden ve Cildi gençleştirme kadar bir çok rahatsızlıkta yardımcı ve destekleyici bir üründür.

BU ÜRÜN İLAÇ DEĞİLDİR, İLAÇ YERİNE GEÇEMEZ!

Doğal da olsa limon sarımsak maydanoz kürünün size olumsuz etkide bulunacağı kanaatindeyseniz öncelikle doktorunuza başvurunuz.

Paket İçeriği

- 1 L Limon Sarımsak maydanoz Kürü (Cam Şişe)
- Kullanım Kitapçığı