Kaanlar Mascarpone Peyniri 400 Gr

Kaanlar Mascarpone Peyniri 400 Gr

4,50
Marka : Kaanlar
Para Puan : 0
Fiyat : ₺36,99(KDV Dahil)

Kaanlar Gıda Mascarpone Peyniri Tiramisu, Cheesecake ve Tatlılarınız İçin Özel Olarak Geliştirildi.

KAANLAR MASCARPONE PEYNİRİ - 400 GR

Mascarpone Peyniri Nedir?

Uluslararası pazarda italyan peyniri olarak da bilinen, mascarpone peynirinin geçmisi 16.yy'a kadar dayanıyor. Direkt inek sütünden yada tercihe göre manda sütünden ayrıştırılan süt kremasından yapılan bu peynir, lezzeti, krema kıvamında gibi oluşu ve kaymaksı lezzeti nedeniyle özelikle tatlıların yapımında kullanılıyor. İtalya'da yapılan Tiramisu 'ların içinde sadece Mascarpone peyniri kullanılmaktadır. Türkiye' de profesyonel anlamda Tiramisu, Cheesecake ve üstün lezzetli tatlı yapmayı amaçlayan işletmelerde de mascarpone peyniri sıklıkla kullanılır. Evde yaptığınız tiramisu ve pastanelerde yediğiniz tiramisu arasındaki lezzet farklılığının ana nedeni mascarpone peyniridir. Taze olarak yenen bu peynir, ayrıca meyvelerle birlikte yada kahvaltılarda da tüketiliyor.

Helalsitesi.com 'un Online Çözüm Ortaklığını Yaptığı Kaanlar Gıda' nın, Mascarpone peyniri, tereyağına göre %50 daha az yağlıdır ve taze süt kremasından günlük olarak yapılır. Düşük asitlidir, yani pH değeri normal peynirlere göre daha yüksektir, lezzeti süt kremasından gelir ve herhangi bir katkı maddesi kullanılmaz. Tatlı, soft ve yumuşak kıvamlı bir peynirdir. 

Özellikle tiramisu da kullanılan, mascarpone peyniri, cheesecake için de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Tatlılarınızın ve kahvaltılarınızın vazgeçilmezi olacak bu peyniri sofranızdan ve tatlılarından eksik etmeyin.

Bu Ürün Gimdes'ten Helal Gıda Sertifikası Sahiptir. Üretimi itibariyle 2-2.5 aylık bir kullanımı söz konusu olduğu için size taze ürün gönderebilmek adına siparişle birlikte 1-2 gün civarı tedarik sürecimiz olabilmektedir.