Misvak Diş Fırçası Lüx Model
Misvak Diş Fırçası Lüx Model

Misvak Diş Fırçası Lüx Model

0,00
Marka : Toothwak
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %22 İndirim
Fiyat : ₺55,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺42,90(KDV Dahil)

TOOTHWAK LÜKS MODEL

Değişebilir misvak başlıklı bu model, uzun süreli kullanım için tasarlandı. Uç kısmında bulunan 3 adet değişebilir misvak başlığına ek olarak ekstra 3 adet yedek başlık içeren Toothwak Lüks Model, içinde bulunan su bekletme bölmesi ile kullanım kolaylığı sunmaktadır.

  • 1 Adet Toothwak Lüks Model

  • 3+3=6 Adet Değişebilir Misvak Başlık

  • Suda Bekletme Haznesi

Suda Bekletme Bölmesi

Bu alan sadece Toothwak Lüks Model'in kutusunda bulunmaktadır. Kutu açıldığında, ilk kullanım öncesi bu hazne içine 1cm yüksekliğine kadar temiz su eklenmeli ve diş fırçasının ağız kısmı ters çevirilerek 1 saat bekletilmelidir. Sadece ilk kullanıma özel olan bu uygulama ile misvak lifleri açılarak yumuşacık hale gelir. Böylece dişleriniz arasında çok kolay hareket ettirebilirsiniz.

2. ve Sonraki Kullanımlar

İlerleyen zamanlarda Toothwak Diş Fırçası'nı kullanmak için musluk suyunu açıp 1 sn kadar tutmanız yeterlidir. Hafif ıslatıp kolayca kullanabilirsiniz.

Kullanım Sonrası Saklama

Dişlerinizi temizledikten sonra Toothwak'ın uç kısmını bir miktar su ile yıkayın ve kurulayın. Misvak uçların kısa sürede küflenmesini önlemek için nemli olarak kapalı kutuda muhafaza etmeyin. Ekstra bilgiler için lütfen tanıtım videomuzu izleyiniz.

 

Bembeyaz dişler, sağlıklı gülüşler dileriz.

Benzer Ürünler