Monema Anion Gece Pedi

5,00
Marka : Monema
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %34 İndirim
Fiyat : ₺30,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺19,90(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 3 Gün

Gimdes Helal Sertifikalı Monema Anion Gece Pedi

Günümüzde her alanda kullanılan kimyasallar kadın pedlerinde de karşımıza çıkmaktadır. Özellikle regl dönemlerinde kadınların ucuz ve sıradan pedleri kullanması, birçok kadın hastalıklarına yol açabilmektedir. Monema Anion Gece Pedi tamamen kadın sağlığı ön planda tutularak tasarlanmıştır. İşte bu yüzden sizlere Monema Gece Pedini öneriyoruz. Monema gece pedi içerdiği anion tabaka sayesinde adet dönemi ağrı ve sancılarının azalmasına vesile olur. Ped tabanlı hastalıkların ortadan kalkmasına yardımcı olur. Kadın pedi monema gece pedi ile regl dönemi geceleri için yepyeni bir çözüme ulaşmak artık çok kolay.  

 

Monema Gece Pedi tamamen hijyenik bir şekilde üretildiğinden dolayı güvenle kullanabilirsiniz. İçerisinde bulunan negatif iyon bandı sayesinde regl dönemlerinde çıkan rahatsızlar Monema Gece Pedinde minimum seviyeye indirilmeye yardımcı olunacaktır. Monema Gece Pedi hava geçirgenliğine sahip tabakası ile bakteri oluşumuna izin vermez. Hava geçiren tabakası sıvıyı asla geçirmez. Kuru ve sağlıklı kullanım sağlar. Monema gece pedi özellikle adet dönemi geceleri için kullanımı idealdir.

 

Monema Gece Pedi, bayanların güvenli ve hijyenik bir şekilde geçirebilecekleri mutlu geceler sunmakta ve içerisindeki iyon tabakasının yanı sıra ambalaj olarak da gayet kullanışlı ve korunaklı olan gıda tipi ambalaj kullanılmıştır. Bu sayede tekrar tekrar kolaylıkla açılıp kapanabilmektedir. Bakteri ve nemlenmeye karşı korunaklı kalmaya devam eder. Monema Gece Pedi içerisinde inceltilmiş pamuk ve Japonya'dan ithal edilen süper emici polimer kullanılmıştır.


Monema Gece Pedi 350mm uzunluğa sahiptir. 1 paket içerisinde 8 adet gece pedi bulunmaktadır. Monema ped Gimdes helal sertifikasına sahiptir.

Benzer Ürünler