Monema Anion Günlük Ped

3,00
Marka : Monema
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %36 İndirim
Fiyat : ₺20,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺12,90(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 3 Gün

Gimdes Helal Sertifikalı Monema Anion Günlük Ped

Sağlık ve hijyen günümüzde bütün alanda karşımıza çıkan önemli bir sorundur. Kadın pedlerinde de sağlık ve hijyene önem veriyorsanız Monema kadın pedlerini size öneriyoruz. Monema ürünleri tamamen kadın sağlığı ve hijyeni ön planda tutularak üretilmiştir. 

Monema Anion Günlük Ped, içerisinde bulunan negatif iyon tabaka sayesinde adet dönemlerinizdeki stresi, gerginliği azaltmaya faydalı olduğu gibi, vücut direncinizde de artış sağlamaya yarar sağlar. Monema Anion Günlük Ped içerisinde bulunan 7 katlı tabaka hava geçirgenliği özelliğine sahipken, sıvıyı geçirmede en üst korumayı sağlar. Monema Günlük ped içerisinde bulunan deniz yosunundan üretilmiş jel sıvıyı emici özelliğe sahiptir. Monema Günlük Ped gıda tipi ambalaja sahip olduğundan dolayı kolay açılıp kapanırken, aynı zamanda bakteri oluşumunda üst düzey koruma sağlar. Monema Günlük Ped ambalajı bakterilerin çoğalmasını engellemeye faydalı olduğu gibi, kadın hastalıklarını önlemeye de yardımcı olur.

Monema Günlük Ped adet dönemlerinde ağrısız ve sancısız bir dönem geçirmenizde sizin yardımcınız olacaktır. Sıradan pedlere kıyasla daha ince ve pürüzsüz yüzeye sahiptir. İçerisinde inceltilmiş pamuk kullanılmıştır. Monema Günlük Ped Japonya'da üretilmiş sıvı emici polimere sahiptir. 

1 paket Monema Anion Günlük Ped içerisinde 20 adet ped bulunmaktadır. Monema Günlük Ped Gimdes helal sertifikasına sahiptir.

Benzer Ürünler