Monema Anion Hijyenik Ped - Normal

4,00
Marka : Monema
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %34 İndirim
Fiyat : ₺30,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺19,90(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 3 Gün

Normal Zamanlar İçin Gimdes Helal Sertifikalı Monema Anion Hijyenik Ped

Sağlık ve hijyen günümüzde bütün alanda karşımıza çıkan önemli bir sorundur. Kadın pedlerinde de sağlık ve hijyene önem veriyorsanız Monema hijyenik pedi size öneriyoruz. Monema ürünleri tamamen kadın sağlığı ve hijyeni ön planda tutularak üretilmiştir. Monema hijyenik ped içerisinde bulunan jel tabakasında zararlı kimyasallar bulunmamaktadır. Özel negatif iyon tabakası ve hava alan tabakaları sayesinde bakteri oluşumuna izin vermeyen hijyenik ped sağlığınız için en ideal kadın pedi arasındadır.

 

Monema hijyenik ped özellikle adet dönemi dışında kalan zamanlarınız için ideal normal hijyenik peddir. Monema hijyenik pedi normal zamanlar için kullanabilirsiniz. Normal hijyenik ped olarak adlandırılan ped çeşidi budur.


Monema Anion Hijyenik Ped, içerisinde bulunan negatif iyon tabaka sayesinde adet dönemlerinizdeki stresi, gerginliği azaltmaya yardımcı olduğu gibi, vücut direncinizde de artış sağlamaya faydalıdır. Bu özelliği içerdiği negatif iyon şeridi sayesinde yapabilmektedir.

 

Monema Anion hijyenik ped içerisinde bulunan 7 katlı tabaka hava geçirgenliği özelliğine sahipken, sıvıyı geçirmede en üst korumayı sağlar. Hijyenik ped içerisinde bulunan deniz yosunundan üretilmiş jel sıvıyı emici özelliğe sahiptir. Monema hijyenik ped gıda tipi ambalaja sahip olduğundan dolayı kolay açılıp kapanırken, aynı zamanda bakteri oluşumunda üst düzey koruma sağlar. Monema Hijyenik Ped ambalajı bakterilerin çoğalmasını engellemeye faydalı olduğu gibi, kadın hastalıklarını önlemeye de yardımcı olur.


Monema hijyenik kadın pedi adet dönemlerinde ağrısız ve sancısız bir dönem geçirmenizde size yardımcı olacaktır. Sıradan pedlere kıyasla daha ince ve pürüzsüz yüzeye sahiptir. İçerisinde inceltilmiş pamuk kullanılmıştır. Monema hijyenik ped Japonya'da üretilmiş sıvı emici polimere sahiptir. 


1 paket Monema Anion Hijyenik Ped içerisinde 12 adet ped bulunmaktadır. Monema Hijyenik Ped Gimdes helal sertifikasına sahiptir.

Benzer Ürünler