Monema Anion Ped - Uzun

5,00
Marka : Monema
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %36 İndirim
Fiyat : ₺20,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺12,90(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 3 Gün

Gimdes Helal Sertifikalı Monema Anion Ped - Uzun

Monema Anion Ped tamamen kadın sağlığı ve hijyeni düşünülerek üretilmiştir. Ucuz kadın pedleri içerisinde bulunan kimyasallar birçok hastalığa yol açabilir. Monema Anion Ped çeşitleri içerisinde asla kimyasal bulunmamaktadır, bu sebeple daha sağlıklı ve hijyenik bir dönem geçirmenizde sizin için fayda sağlar.  

 

Monema uzun anion ped özellikle adet dönemi günlerinizde kullanabilirsiniz. Yoğun geçen regl döneminizde gün boyu kullanabilirsiniz. Kanatlı yapısı sayesinde adet dönemindeki yoğun akıntılarda da sızdırmadan rahat ve konforlu bir kullanım sağlar. Nefes alan yapısı sayesinde hava geçirgenliği sağlarken, sıvı geçirmeyen yapısıyla kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Regl dönemi için özel olarak geliştirilmiştir. Adet dönemi gündüzleri için kullanabilirsiniz. Adet dönemi geceleri için monema gece pedini öneririz. Gece pedi için buraya tıklayınız. 

 

Monema Anion Ped içerisinde bulunan negatif iyon tabaka sayesinde regl dönemleriniz daha rahat ve huzurlu bir şekilde geçecek. Monema Anion Uzun Ped adet dönemlerinde gündüz kullanımına uygundur. Monema Anion Ped kendini doğada tamamen yok eden materyallerden oluşmaktadır. En alt tabakası hava geçirme özelliğine sahipken Monema Anion Ped asla sıvıyı geçirmemektedir. İçerisindeki anyon tabaka nemlendiğinde aktif hale gelir ve bireyin daha sağlıklı ve dinç kalmasında fayda gösterir.

 

Monema Anion Ped içerisinde bulunan deniz yosunundan üretilmiş jel tamamen sıvıyı emici özelliğe sahiptir. Monema Anion Ped her tabakası ayrı özelliğe sahip 7 tabakadan oluşmaktadır. Bu tabakalar sayesinde Monema Anion Ped rahat, hijyenik ve sağlıklı dönemler geçirmenizde size yardımcı olur. Monema Anion Ped içerisinde inceltilmiş pamuk bulunmaktadır.

 

Monema Anion Uzun Ped içerisinde 10 adet ped bulunmaktadır. Monema Anion Ped (Uzun) Gimdes helal sertifikasına sahiptir.

Benzer Ürünler