Naturalive Elde Bulaşık Deterjanı 2,5 Lt

0,00
Marka : Naturalive
Fiyat : ₺30,25(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

Naturalive Beauty Elde Bulaşık Deterjanı Ekonomik Ambalajında

Telefonla Sipariş

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

  

NATURALIVE BEAUTY BORAKSLI ELDE BULAŞIK DETERJANI 2,5 LT


Naturalive Beauty borakslı elde bulaşık deterjanı 2,5 lt alın, daha ekonomik kullanın. Dilerseniz daha küçük ambalajlarda Helalsitesi.com'un sizlere 1lt'lik naturalive elde bulaşık deterjanını doldurup kullanabilirsiniz.

 

Naturalive doğal elde bulaşık deterjanı fosfat, Enzim, Parfüm, Sentetik Temizleyici İçermez! Tamamen doğal hammaddeler içerir.


İçindekiler: Şeker ve Hindistan Cevizinden Elde Edilmiş Temizleyici ,Bitkisel Gliserin, Boraks.


ÖZELLİKLERİ

Tüm mutfak gereçleri, çocuk biberon ve oyuncaklarında güvenle kullanılır. Doğal kaynaklı hammaddeler ve gliserin etkisiyle elleri tahriş etmez, kolay durulanır. Suda kolayca parçalanır, insan sağlığına ve çevreye zarar vermez.


BİLGİ OLARAK;


Deterjanların; kısırlık, nörotoksik, akciğer ve böbrek hasarları, kanser, körlük ve astım gibi hastalıklara yol açabileceği TÜBİTAK tarafından açıklanmıştır.


ABD'de yapılan araştırmalarda günde 0.3-3mg deterjan insan vücuduna girdiği tespit edilmiştir. Bu nedenle yiyecek kaplarınızın temizliğinde doğal alternatifleri tercih edin.Yaygın Kullanılan Bazı Zararlı Maddeler ve Etkileri


Fosfat : Suyu yumuşatmak için kullanılan minerallerdir. Birçok ülke, evsel deterjanlar ve diğer bazı temizlik maddelerinde fosfatların kullanılmasını yasakladı. Deterjan katkı maddesi olarak kullanılan fosfat çevre ve insan sağlığına zarar vermektedir. Fosfatlar ve diğer deterjan kirlilikleri nedenleri ile de birçok balık türü yok olmaktadır.

Petrol Bazlı Temizleyici: Toksik ve alerjik maddelerdir. Bu maddelerin parçalanabilirliği (biyodegredasyon) çok önemlidir. Nitekim genelde parçalanması zor olan bu maddeler, su ve toprakta bozulmadan kalıp, akarsularla göl ve denizlere ulaşması buralarda yaşayan canlıları ve onlarla beslenen insanların sağlığını tehdit etmektedir.

Enzimler: Bitkilerden, büyükbaş hayvanların pankreaslarından ve mikroorganizmaların genetiği değiştirilmesi yoluyla elde edilmektedirler. Alerjik maddelerdir. 1mg tripsin enzimi fare damarına enjekte edilmesinde ölüme neden olmaktadır.