Naturalive Doğal Saç Boyası (Kızıl)

0,00
Marka : Naturalive
Para Puan : 0
Tahmini Teslim Süresi : 3 Gün

Naturalive Helal, Doğal ve Bitkisel Kızıl Renk Saç Boyası

 

NATURALIVE BEAUTY DOĞAL SAÇ BOYASI - KIZIL RENK

 

Türkiye'nin İlk Gimdes Helal Sertifikalı, Doğal ve Bitkisel Saç Boyası Helalsitesi.com tarafından sizlere sunuluyor. %100 Doğal ve Bitkisel Karışıma Sahip Naturalive Doğal Saç Boyası, PPD, sentetik renk ve koku verici maddeler, peroksid, amonyak ve petrokimyasal gibi hiçbir kimyasal İçermez!

 

Naturalive Doğal ve Bitkisel Saç Boyası tamamen bitkisel içeriği ile saçınızı güçlendirir ve hacim kazandırır. Sentetik boyaların aksine saç köklerini besler, istenilen sıklıkta uygulanabilir.


Naturalive Doğal Saç Boyası kimyasal ve oksidasyona neden olan boyalar gibi saçınızın doğal yapısına zarar vermezler.


Peki Naturalive Doğal ve Bitkisel Saç Boyası Nasıl Kullanılır?


Kutunun içerisinde yer alan Bitki Karışımını yaklaşık 1,5 bardak (300ml) kaynayan suyun içine ekleyip 5 dk. boyunca kaynatınız ve beklemeye alınız.


Bitki Karışımı ılımaya başladığında ( yaklaşık 40C ) kutunun içerisinde yer alan Kına Karışımını plastik kap içine alınız. Macun kıvamına gelene kadar ılıyan Bitki Karışımını ilave ediniz ve tahta kaşık yardımıyla karıştırınız. Bekletmeden ılık halde saçınıza uygulayınız.


Boyayı ilk önce saç diplerinize, daha sonra saçınızın uzunluğuna göre eşit ölçüde dağıtarak uygulayınız. 3 - 5 saat arası saçta bekletebilirsiniz. Daha iyi sonuç için 5 saat bekletiniz.


Sıcaklığı muhafaza etmek için, saçınızı bir kat streçfilm ile sarınız ve üstüne de havlunuzu örtünüz. Doğal saç boyanızı sıcakken uygulamak, daha yoğun ve kalıcı bir renk elde etmenizi sağlayacaktır.


Süre tamamlandığında, saçınızı ılık su ile durulayınız. Durulama işlemi sırasında sabun kullanmayınız. Kına karışımının içerisine 1 tatlı kaşığı Sızma Zeytinyağı ekleyerek saçlarınıza ekstra bakım yapabilirsiniz.


Bitki karışımını kaynattığınız suya bir miktar Siyah Çay demi ilave ederek rengin yoğunluğunu arttırabilirsiniz.


Dikkat Etmeniz Gerekenler:

Naturalive Doğal Saç boyasını saçınızda sentetik boya varken uygular iseniz doğal boya saç köklerinize tutunamayarak akabilir. En iyi sonuç için saçınızı sentetik boyadan tamamen arındırdıktan sonra uygulayınız.


Naturalive Doğal Saç boyasının doğal boyama etkisi kişisel saç renginizle birleşerek özgün bir sonuç oluşturur. Boyama sonucunu önceden bilebilmek için saçın açık renkte olduğu veya beyazların en çok bulunduğu bölgelerde bir tutam ile deneme yapılması tavsiye edilir.

Naturalive doğal saç boyası saçınızın doğal yapısına zarar vermez. Bu nedenle saç renginizde açıcı etki oluşturamaz.
Uygulama sırasında metal kap veya kaşık kullanmayınız. Kaş ve kirpiklerinize uygulamayınız.


Boyama işleminin hemen sonrasında oluşan renk net sonucu vermeyebilir, tam sonuç 2-3 gün içinde ortaya çıkacaktır.
Saçınızda beyazlar fazlaysa boyayı ikiye bölerek, birkaç gün arayla 2 kez uygulayınız. Bu sayede beyazlarınız tam olarak kapanacaktır.


Hazırlamış olduğunuz boyadan artan kısmı saklamayınız.


İçindekiler:

Lawsonia İnermis (Kına), Hibiscus Sabdariffa (Hibiskus Bitkisi), Juglans (Ceviz Yaprağı), Laurus Nobilis (Defne Yaprağı), Punica Granatum (Nar Kabuğu), Thuja (Mazı), Alkanna Tinctoria (Havaciva Otu), Tilia (Ihlamur Yaprağı), Asteraceae (Papatya Yaprağı).