Naturex Doğal Çamaşır Deterjanı 1,5Lt

Naturex Doğal Çamaşır Deterjanı 1,5Lt

5,00
Marka : Naturex
Para Puan : 0

Lavanta Özlü Bitkisel Sıvı Çamaşır Deterjanı

 

Naturex Doğal Çamaşır Deterjanı 1,5lt - Lavanta Özlü, Sıvı Formda ve Soda Etkili

 

Naturex doğal çamaşır deterjanı sentetik temizleyici, fosfat ve parfüm içermez. İçerisinde bitkisel esaslı lavanta aroması ile kokulandırılmıştır. Alerjen bünyeler için idealdir.

 

Naturex doğal çamaşır deterjanı çamaşır makinelerinde kullanıma uygun, bitkisel  esaslı konsantre ve sıvı formda ana yıkama maddesidir.


Kirleri ve lekeleri kolayca çıkarır  ve çamaşırları yıpratmaz, hiçbir kalıntı bırakmaz, tamamen suda  çözünür.  İçeriğinde petrokimyasal hammaddeler bulunmadığından çamaşırlarda hiçbir kalıntı bırakmayan ve tamamen suda çözünen doğal çamaşır deterjanı.

 

Çamaşırlarınıza pamuksu bir yumuşaklık sağlar. Ayrıca bir yumuşatıcı kullanmanıza gerek yoktur. Her türlü su sertliğine uygundur. Sudaki mineralleri çöktüren doğal kompleks yapıcılar içerir. 

 

Çamaşırlarda grileşmeyi engeller ve doğal lavanta aromasıyla çamaşırla doğal ve hoş bir koku bırakır.

 

 

Ürün Bileşimi  : %15-30 şeker ve palm yağından  elde edilmiş yüzey aktif maddeler, <%5-15 karbonat ve silikat, %5-15 bitkisel esaslı sabun, bitkisel esaslı lavanta aroması. Suda kolaylıkla çözünür. Doğaya ve insan sağlığına zarar vermez. Fosfat, formaldehit, petrol türevi kanserojen maddeler içermez.

Bu ürün Gimdes'ten helal sertifikasına sahiptir.

Benzer Ürünler