Sleepy Bebek Bezi 5 Numara - Kampanyalı (3 Adet)

0,00
Marka : Sleepy
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %21 İndirim
Tahmini Teslim Süresi : 3 Gün

Sleepy 5 Numara Bebek Bezi - 3 Adet Kampanyalı

Sleepy 5 numara bebek bezi Türkiye'nin ilk ve tek saf suyla dokunmuş bebek bezidir. Sleepy 5 numara bebek bezi 5-18 kg için uygundur. Sleepy bebek bezleri pamuksu liflerden oluşan yüzeye sahip olması ile hassas ciltlere sahip bebekler için idealdir. Sleepy 5 numara bebek bezi mikrobiyolojik ve dermatolojik olarak test edilmiştir.1 paket sleepy 5 numara bebek bezi içerisinde 24 adet bez bulunmakta olup, 3'lü sleepy bebek bezi kampanyası ile 72 adet bebek bezini uygun fiyatla alabilirsiniz.


Sleepy 5 Numara Bebek Bezi İçeriği: Polyethylene, Polypropylene, hot melt, cellulose, salt of polyacrylic acid, elastic, polyester stable floor.

 

Sleepy 5 numara bebek bezi helal sertifikasına sahip değildir ancak helal dünya marketlerine satışının yapılması Gimdes tarafından uygun görülmüştür. Biz de sizlerden gelen yoğun talep neticesinde helalsitesi.com 'da Sleepy bebek bezlerini sizlere sunmaktayız.


Sleepy 5 numara bebek bezi veya diğer sleepy bebek bezlerini satın aldığınızda seçmiş olduğunuz kargo firmasının, gerek görüldüğünde tarafımızca değiştirilebileceğini kabul etmiş olursunuz.

Benzer Ürünler