Sleepy Bebek Bezi 4 Numara

0,00
Marka : Sleepy
Para Puan : 0
Fiyat : ₺30,90(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 3 Gün

Sleepy Bebek Bezi 4 Numara

Sleepy bebek bezi 4 numara 7-14 kg için uygundur. Sleepy bebek bezi 4 numara içerisinde 30 adet bebek bezi bulunmaktadır. Sleepy bebek bezi 4 numara Türkiye'nin ilk ve tek saf suyla dokunmuş bebek bezidir. Sleepy bebek bezleri annelerin bebekleri için güvenle kullandığı bir üründür.

  

Sleepy bebek bezi 4 numara renklendirici içermeyen iç yüzeye sahiptir. Hava akışı sağlayan esnek kulaklar ve doluluk oranını gösteren ıslaklık göstergesi ile sleepy bebek bezi 4 numara diğer markalara nazaran daha çok tercih edilmektedir. Sleepy bebek bezi 4 numara mikrobiyolojik ve dermatolojik olarak test edilmiştir. Sleepy bebek bezi 4 numara maxi boyutunda ve 7-14 kg için uygundur.

 

Sleepy Bebek Bezi 4 Numara İçeriği: Polyethylene, Polypropylene, hot melt, cellulose, salt of polyacrylic acid, elastic, polyester stable floor.

 

Sleepy bebek bezi 4 numara helal sertifikasına sahip değildir ancak helal dünya marketlerine satışının yapılması Gimdes tarafından uygun görülmüştür. Biz de sizlerden gelen yoğun talep neticesinde helalsitesi.com 'da Sleepy bebek bezlerini sizlere sunmaktayız.


Sleepy bebek bezi 4 numara veya diğer sleepy bebek bezlerini satın aldığınızda seçmiş olduğunuz kargo firmasının, gerek görüldüğünde tarafımızca değiştirilebileceğini kabul etmiş olursunuz.