Sleepy Bebek Bezi 5 Numara
Sleepy Bebek Bezi 5 Numara

Sleepy Bebek Bezi 5 Numara

0,00
Marka : Sleepy
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : ₺30,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺28,90(KDV Dahil)

Sleepy Bebek Bezi 5 Numara 24 adet

Sleepy bebek bezi 5 numara 11-18 kg için uygundur. Sleepy bebek bezi 5 numara Türkiye'nin ilk ve tek saf suyla dokunmuş bebek bezidir. Sleepy bebek bezi 5 numara pamuksu liflerden oluşan yapısı ile hassas ciltlere özel bebek bezidir. 1 paket sleepy bebek bezi 5 numara içerisinde 24 adet bebek bezi bulunmaktadır.

 

Sleepy bebek bezi 5 numara annelerin güvenle tercih ettiği bebek bezi markasıdır. Sleepy bebek bezi 5 numara mikrobiyolojik ve dermatolojik olarak test edilmiştir. Bebek vücuduna en uygun şekilde tasarlanmıştır. Sleepy bebek bezi 5 numara junior boyutunda ve 11-18 kg için uygundur.

 

Sleepy Bebek Bezi 5 Numara İçeriği: Polyethylene, Polypropylene, hot melt, cellulose, salt of polyacrylic acid, elastic, polyester stable floor.

 

Sleepy bebek bezi 5 numara helal sertifikasına sahip değildir ancak helal dünya marketlerine satışının yapılması Gimdes tarafından uygun görülmüştür. Biz de sizlerden gelen yoğun talep neticesinde helalsitesi.com 'da Sleepy bebek bezlerini sizlere sunmaktayız.

Sleepy bebek bezi 5 numara veya diğer sleepy bebek bezlerini satın aldığınızda seçmiş olduğunuz kargo firmasının, gerek görüldüğünde tarafımızca değiştirilebileceğini kabul etmiş olursunuz.