Yeşilmarka Radyasyon Önleyici Sticker
Yeşilmarka Radyasyon Önleyici Sticker
Yeşilmarka Radyasyon Önleyici Sticker
Yeşilmarka Radyasyon Önleyici Sticker

Yeşilmarka Radyasyon Önleyici Sticker

3,40
Para Puan : 50
İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺65,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺49,90(KDV Dahil)
yerli-uretim-urun-logo gimdes-helal-sertifikalı-urun-logo

Yeşilmarka Sağlıklı Yaşam Ürünlerinden Radyasyon Önleyici Sticker - Gümüş Renk

Yeşilmarka' dan yepyeni bir ürün radyasyon önleyici sticker. Radyasyon önleyici sticker içerdiği negatif iyonlar sayesinde elektromanyetik radyasyon ile birlikte pozitif iyon yayan aletlerin zararları etkisini minimize eder. Bu şekilde elektromanyetik radyasyonun insan üzerine olan etkisi ortadan kaldırılmış olur.

Yeşilmarka radyasyon önleyici sticker quantum teknolojisi ile üretilmiştir ve negatif (-) iyon içermektedir. Radyasyon önleyici sticker cm3 (santimetre küp) başına 1000 'den fazla negatif iyon içermektedir. Negatif iyon içerdiğine dair özel iyon test cihazıyla yapılan testi izleyebilirsiniz.

 

Radyasyon Önleyici Stickerın Vücuda Olan Faydaları 

-Vücudumuzda elektromanyetik dalgaların neden olabileceği zararları azaltır

-Kanın vücuttaki sirkülasyonunun artmasını yardımcı olur

-Vücuttaki zararlı virüs ve bakterilerin imhasına vesile olur

-Vücuttaki immün ve endokrin sistemin gelişmesine fayda sağlar

-Odaklanmayı ve konsantrasyonu artırır

-Vücüdun enerjisini artırır ve pozitif iyonların zararlı etkisini azaltır

-Metabolizmanın koruyucu sistemine yardımcı olur

-Elektromanyetik dalgaların vücüdun üzerine olan etkisini ortadan kaldırır.

-Vücudun biyografi alanını güçlendirir, bağışıklık sistemine destek verir.

-Vücudun kanser hücrelerine karşı direncini artırır.

-Yaşlanma sırasında oluşan ve yaşlanmaya vesile olan yıkıcı mekanizmaların azalmasını sağlar.

Radyasyon önleyici stickerın faydalarını ve neden gerekli olduğunu anlayabilmek için pozitif ve negatif iyonlar ne olduğunu ve nerelerde bulunduğunu kısaca anlatmamız faydalı olacaktır.

Yeşilmarka radyasyon önleyici sticker nasıl kullanılır?

Radyasyon önleyici sticker arka tarafında yapışkan kısım bulunmaktadır, koruyucu etiketi çıkarıp, elektromanyetik dalganın etkisini azaltmak istediğiniz cihaza yapıştırıyorsunuz. Örneğin telefonunuzun arkasına yapıştırmanız yeterlidir.

radyasyon önleyici sticker

Pozitif İyon Nedir ve Zararları Nelerdir?

Pozitif (+) iyonlar insan sağlığı açısından zararlı etki gösteren iyonlardır ve genellikle rutin yaşamsal faaliyetler üzerine olumsuz etkiler oluşturur. Pozitif iyon etkisi altında kalan canlılarda metabolizmaya bağlı sorunlar ve sağlık problemleri tesbit edilmiştir. Bunlar bilimsel çalışmalarla da ortaya konulmuştur.

Pozitif (+) iyon oluşturan kaynaklara örnek verecek olursak; sigara, zararlı gazlar, elektromanyetik dalga oluşturan kaynaklar yani iletişim ağları, elektrik iletim hatları, uydular, televizyonlar, bilgisayarlar, tabletler, cep telefonları ve klimalar önemli pozitif iyon üreten kaynaklardandır.

Pozitif artı (+) iyonlarla muamaleye maruz kaldığımızda; yorgunluk, zayıf hissi baş göstermeye başlar. Bağışıklık sistemi zayıflar, konsantrasyon yeteneği azalır. Endişe, migren, uykusuzluk ve psikolojik sorunlar ortaya çıkar. Ayrıca astım ve birçok solunum problemi de ortaya çıkabilmektedir.

Negatif İyon Nedir ve Yararları Nelerdir?

Negatif (-) iyonlar insan sağlığı açısından yararlı iyonlardır. Negatif iyonlar rüzgar, gün ışığı, dalga, şelale, akarsu kenarları ve sağnak yağışın olduğu ortamlarda bol sayıda bulunmaktadır. Deniz kıyısında yada dağın yüksek yerlerinde negatif iyonlar bulunur. Yağmur ve fırtına sonrasındaki temiz ve ferah havada da bol miktarda negatif iyon bulunmaktadır. Bu yüzden bu tür ortamlarda kendimizi huzur, zinde ve ferah hissetmekteyiz.

Örnek verecek olursak cm3 (santimetre küp) başına şelalelerde 15.000, ormanlarda 2500, akarsularda 2000 civarında negatif iyon bulunmaktadır. Şu anda günlük yaşam ortamamızda ise havada 100 negatif iyona karşılık 150-200 pozitif iyon bulunmaktadır.

Negatif iyonlar kanı ve dokuları alkali yaparlar. Yaşlanmanın gecikmesi, hastalıkların azalması, zindeliğin korunması açısından vücüdun negatif iyon yüklü olması yani alkali olması önemlidir. Asidik bir vücut ise hastalıkları kendi çeken bir etkiye sahiptir.

 

Yeşilmarka radyasyon önleyici sticker cm3 (santimetre küp) başına 1000 'den fazla negatif iyon bulunmaktadır.