Atıştırmalıklar

Atıştırmalıklar gençlerden çocuklara ve yetişkinlere kadar herkesin favorisi. Fakat marketlerde ulaştığınız ürünlerin gerçekten helal olduğundan, sağlık kontrollerinden geçirildiğinden emin misiniz? Sunulan atıştırmalıklardan tüm yiyeceklere kadar gerekli olan tüm denetimlerden geçirilen çerezlere, cipslere ulaşmak için doğru noktada bulunuyorsunuz. Sadece besinler değil aynı zamanda ürün gamımıza eklediğimiz tüm malzemeler Gimdes helal sertifikasına sahiptir. Cipslere, bisküvilere dair herhangi bir sorun yaşamamak için ve sağlık koşullarına uygunluk konusunda da onaylı atıştırmalıkları tüketmek için doğru yerdesiniz.

Atıştırmalıklar

Atıştırmalıklar uzun iş günlerinde, ders aralarında ya da çocukların çizgi film keyfinde her an yanınızda olacak! Bu harika leziz atıştırmalıkları tadarken aklınızda ne İslami usullere uygun üretim ne de sağlık koşullarına uygunluk alanında asla bir sorun meydana gelmeyecektir. Seçmiş olduğunuz tüm atıştırmalıklar gerekli olan denetimlerden geçirilmiştir. Lezzeti ile de piyasanın lideri konumunda olduğunu ayrıca belirtmek gerekiyor! Atıştırmalıkları yemek yemek istemediğiniz zaman ya da akşam ders çalışırken, işiniz ile uğraşırken tüketebilirsiniz. Çocuklarınızın belirli bir süreden sonra atıştırmalıklardan uzak kalması maalesef ki mümkün değildir. En azından sitemizden temin ettiğiniz ürünlerde seçmiş olduğunuz malzemelerin güvenliğinden emin olacaksınız. Harika bir lezzet ve güvenilir içerik sizi bekliyor. Sitemizde atıştırmalıkları fiyata göre ya da isme göre sıralama gibi farklı alternatifleriniz bulunuyor. Direkt olarak arama yapabilmek için de arama cetveline adını yazmanız yeterli olacaktır. 

Atıştırmalık Çeşitleri 

Sunulan atıştırmalıklar arasında en sevilen alternatiflerden bazıları; Afia tatlı dost gofret, Hurmatat cezerye, Afia Yebence, Afia acı soslu mısır çerezi. Bu gofretler, tatlı ve tuzlu alternatifler lezzeti ile dikkat çekerken eğlenceli ambalajları ile çocukların da gözdesi olacak. Sunmuş olduğumuz ürünlerin sadece kalitesinde değil aynı zamanda gönderim aşamasında da kusursuz bir süreç devam edecektir. Siparişleriniz zarar görmeden tarafınıza teslim edilecektir. 

Atıştırmalık Fiyatları 

Sunmuş olduğumuz ürün aralığı oldukça erişilebilir yapıdadır. Firmamızın fiyat politikası her ailenin temel ihtiyaçlarını karşılaşmaları ve bütçelerini sıkıntıya düşürmemeleri üzerine kuruludur. Ayrıca kampanyalı dönemlerden de istifade ederek alışverişinizi daha da uygun fiyata tamamlayabilirsiniz. Alışveriş sırasında sunmuş olduğumuz kampanyalı fiyatlar ve özel indirimlerden haberdar olmak için firmamızın ana sayfasını ziyaret etmeyi ihmal etmemelisiniz. Harika lezzetler ve uygun fiyat artık bir arada! 

₺59,90 KDV Dahil
₺75,00 KDV Dahil
₺44,90 KDV Dahil
₺50,00 KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
₺80,00 KDV Dahil
₺18,90 KDV Dahil
₺24,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺70,00 KDV Dahil
1 2 3 4 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR