Helal Çikolata

Çocukların en sevdikleri besin maddelerinin başında gelen çikolatalar, yetişkinlerin de aklından çıkmıyor! Uzun bir günün sonunda ya da gün arasında enerjinizi yeniden toplamak, moral bulmak için kesinlikle bu çikolata çeşitlerine bir göz atmalısınız. Çikolata çeşitleri oldukça fazla! Fakat kaç tanesi helal? Kaç tanesi İslami usullere ve kriterlere uygun üretilmiştir? Firmamızdan yaptığınız alışverişlerde bu soruların yanıtını aramak zorunda kalmayacaksınız. Sunulan tüm ürünlerimiz Gimdes helal sertifikası kapsamında denetlenmiş ve sertifika almaya da hak kazanmıştır.

Helal Çikolata

Ürün çeşitliliği konusunda olukça geniş bir skalaya sahibiz. Her damak tadına uygun olan ürünleri sepetinize eklemek için çikolata kategorimize göz atmanız yeterli olacaktır. Dileyen kişilerin artan azalan fiyatlar arasından seçim yapma dileyenlerin de harf sıralamasına uygun bir biçimde seçim adımını tamamlama fırsatı bulunuyor. Erişim sürecinde zaman kaybetmemeniz için bir de arama butonu hazırlanmıştır. Aramış olduğunuz malzemenin adını yazarak anında tespit edebilirsiniz. Helal çikolata ürünlerimizde karamelli alternatiflerden bitter seçeneklere kadar birçok alternatiften istifade edebilirsiniz. Damaklarınız şenlenecek ve enerji toplayacaksınız! 

Helal Çikolata Çeşitleri 

Afia Çikofia, cocofia, Nature’s Choco Mallow, Milat Truffle sütlü çikolata bu kategorinin en sık tercih edilen alternatifleri arasındadır. Ürünlerimizin tadı kadar paketlemesi ve içeriği de kalitelidir! Seçim adımını tamamladıktan sonra üyelik oluşturarak ya da üyelik oluşturmadan sepetinizi satın alma hakkınız bulunuyor. Sepetinizi oluşturduktan sonra ödemeyi tamamlamalı ve daha sonrasında adresinize sipariş ettiğiniz ürünlerin gelmesini beklemelisiniz. Oldukça kısa bir süre içerisinde, sipariş ettiğiniz besinlerde bir deformasyon ya da hasar olmadan tarafınıza teslim adımı tamamlanacaktır. 

Helal Çikolata Fiyatları 

Fiyat aralığı incelendiği zaman bu derece kaliteli ürünlere oldukça kısa sürede erişmenizi ve bütçenizde sıkıntı yaşamamanız için uygun alt yapı geliştirilmiştir. Çikolata çeşitleri yüksek verimliliği ve harika içeriği ile memnun etmeye devam ediyor! Çikolata çeşitleri sayesinde şimdiye kadar tattığınız en büyük lezzet şölenine davetlisiniz. Makul fiyatlar ile bu şölen oldukça erişilebilir bir hal alacaktır. Özel olarak düzenlemekte olduğumuz kampanyalardan da istifade etme hakkınız bulunuyor. Bu kampanyalar sizin için alışverişi bütçe dostu hale getirecek! 

₺59,90 KDV Dahil
₺75,00 KDV Dahil
₺44,90 KDV Dahil
₺50,00 KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
₺80,00 KDV Dahil
₺18,90 KDV Dahil
₺24,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺70,00 KDV Dahil
₺87,90 KDV Dahil
₺94,50 KDV Dahil
₺34,90 KDV Dahil
₺40,00 KDV Dahil
1 2 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR