Yüzey Temizleme Ürünleri

Her türlü zemin için rahatlıkla kullanılabilecek yüzey temizleyiciler bulunur. Temizleyiciler içerisinde bulundurduğu kimyasal maddeler ile etkili bir temizlik gösterir. Burada alkol, fosfat, parfüm ya da ekstra olarak renklendirici içeren ürünler kaliteli olarak bulunur. Bu durumda da yüzeylerin temizlenmesinde sağlıklı bir tercih yapılmamış olunur.

Yüzey Temizleme Ürünleri

Sitemiz üzerinde bulunan genel yüzey temizleyiciler, tamamen kullanım olarak tercih niteliği taşımaktadır. Burada yıkanabilir ve silinebilir her türlü yüzey de kullanım gerçekleşir. Yüzey temizleyicinin içerisinde bulundurduğu aktif maddelerle, temizleme sağlanır. Aktif maddeler bitkiler ile oluşturulmuştur. Bitkisel esanslar aynı zamanda kokularıyla da temizleme yapılan alanda doğal bir koku da oluşmaktadır. Yüzey temizleyiciler özellikle bebekleri ya da çocukları olanlar için önemlidir. Çocuklar sürekli yerde ya da yüzeyde oyuncakları ile oynarken, dokundukları için ebeveynler de bu konuyu dikkate alarak bir temizleyici seçmektedirler. Temizleyicinin zararlı maddeler bulundurması çocukların sağlığı ve ciltleri açısından tercih edilmez. Sitemizde yer edinen yüzey temizleyiciler, sağlık açısından kontrolden geçmiş ürünlerdir. Özel olarak uzmanların kontrolünden geçip, sonrasında satışa sunulmaktadır.

Yüzey Temizleme Ürünleri Çeşitleri 

Yüzey temizleyici temizlik ürünleri, ortamda güzel bir koku oluşturmakla birlikte, içerisinde bitkisel esaslı aktif maddeler kullanılır. Her türlü yüzey, böylelikle rahatlıkla temizlenmektedir. Yüzeylerin temizlenebilir olduğu gibi mutfak tezgâhları, banyo, tuvalet gibi her türlü alan da derinlemesine temizlenir. Ürünün etkili performansı temizlikte göz kamaştırır. Farklı çeşitlerde farklı kokular da yüzey temizleyiciler yer verilmektedir. Bitkisel içerikli cam yüzeylerin temizlenmesi, banyo ya da tuvalet temizleyicileri, genel olarak her alanın temizlenmesi, yağ ve kir temizleyicisi gibi farklı çeşitlerde temizleyiciler bulunur. Temizleyicileri istediğiniz alana göre kullanabilirsiniz. Krem şeklinde ya da jel şeklinde ürünler de bulunur. Kaliteli ve ciltte tahriş bırakmayan ürünler olmaktadır.

Yüzey Temizleme Ürünleri Fiyatları 

Koku zevkinize ya da kullanım alanınıza göre bir yüzey temizleyici seçimi yapıp, site üzerinden satın alabilirsiniz. Yüzey temizleme ürünlerimizde kaliteyi ön planda tutarak kullanıcıya sunmaktayız. Aynı zamanda oldukça sağlıklı ürünlerdir. Bütçeye uygun ekonomik düzeyde olması da tercih edilmesi için bir sebeptir. 

₺34,90 KDV Dahil
₺45,00 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
₺32,90 KDV Dahil
₺40,00 KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
₺29,90 KDV Dahil
₺35,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
₺29,90 KDV Dahil
₺35,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
₺29,90 KDV Dahil
₺35,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
₺22,90 KDV Dahil
₺25,00 KDV Dahil
₺62,90 KDV Dahil
₺70,00 KDV Dahil
₺24,90 KDV Dahil
₺35,00 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
₺35,00 KDV Dahil
₺44,90 KDV Dahil
₺55,00 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
₺35,00 KDV Dahil
₺22,90 KDV Dahil
₺30,00 KDV Dahil
1