Helal Bitkisel Sıvı Jel Deterjanlar

Sıvı jel deterjanlar çamaşır makinelerinizde kıyafetleriniz yıkanırken ya da diğer tekstil eşyalarınızı yıkarken kullanılmaktadır. Gönül rahatlığı ile güvenilir bir şekilde kullanabileceğiniz ürünler, içerisinde bulunan doğal içeriği ile sağlıklıdır. Kıyafetlerde uzun süreli kalıcı bir koku da bırakmaktadır. Zarar veren kimyasal maddeler, rahatsız edici koku ve bunun gibi kişilerin kullanmak istemeyeceği ürünler kesinlikle sitemizde bulunmamaktadır. Hem bebeğinizin kıyafetleri hem de kendi kıyafetlerinizi yıkarken jel kıvamında bulunan deterjanlar, sertifikalı bir şekilde sitemizde satışı yapılmaktadır. Siz de dilerseniz tercih edebilirsiniz.

Helal Bitkisel Sıvı Jel Deterjanlar

Kıyafetleriniz için bitkisel esaslı deterjanlar, genel olarak kullanıcıların tercihindedir. Bitkisel esaslı olması içerisinde organik ve doğal maddelerin bulunduğunu gösterir. Bu durumda da kıyafetlerde cilde zarar verici kimyasal bir etki bırakılmaz. Bunun beraberinde bebeğinizin kıyafetleri yıkanırken de onun cildine zarar veren herhangi bir etki de yaşanılmaz. Bitkisel esaslı temizleme ürünlerimiz, içerisinde organik ve doğal kimyasal maddeler bulunurken, güçlü temizleme etkisiyle de kesinlikle uzun süreli kullanılabilir. Aynı zamanda vazgeçilmeyen temizleme ürününüz olur.

Helal Bitkisel Sıvı Jel Deterjanlar Çeşitleri

Sıvı jel deterjanlar, jel kıvamında olması sebebiyle rahat ve güvenilir bir kullanımdadır. Sitemiz üzerinden satın alacağınız farklı şekillerde, farklı boylarda ve farklı kokulardan güzel deterjanlar bulunmaktadır. Çeşit olarak bitkisel ve kokusuna göre ayrılmaktadır. Sizde sevdiğiniz kokuya uygun deterjanı seçerek kıyafetlerinizin de bu şekilde kokmasını sağlayabilirsiniz. Yumuşatıcı ve deterjan olarak farklı çeşitlerde bulunur. Lavanta kokulu, limon kokulu ve elma kokulu olarak bulunan deterjanlar, makinanızda da herhangi bir zararlı etki bırakmaz.

Helal Bitkisel Sıvı Jel Deterjanlar Fiyatları 

Çoğunluğun genel olarak kullanımında olan sıvı jel deterjanlar, bütçeye uygun ekonomik fiyatlarıyla listelenir. Ekonomik fiyatlarda satışa sunulan ürünler aynı zamanda kaliteli doğal yağısı ile helal sertifikalıdır . Tercih ettiğiniz ürünü kullanırken hiçbir zararlı etkisi ile karşılaşmazsınız. Bu konuda uzman ekibimizin kontrolünden geçirilmiştir. Sıvı jel deterjanlar, dikkat çeken etkisi ile güçlü bir performans gösterir. Bu sebeple bittikten sonra yenisini de yine sitemiz üzerinden sağlayabilirsiniz.

₺209,90 KDV Dahil
₺229,00 KDV Dahil
₺269,90 KDV Dahil
₺285,00 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺145,00 KDV Dahil
₺179,90 KDV Dahil
₺220,00 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺190,00 KDV Dahil
₺699,90 KDV Dahil
₺749,50 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
₺699,90 KDV Dahil
₺749,50 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
₺699,90 KDV Dahil
₺749,50 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR