Helal Helva Tahin Pekmez

Kültürümüzün en sevilen ikililerinin başında kesinlikle tahin pekmez geliyor. Sunulan harika vitamin ve mineral içeriğinin yanı sıra eşsiz bir lezzete sahip olduğunu da belirtmek gerekiyor. Bu muhteşem lezzetli yapının helal olduğundan emin misiniz? Firmamızdan yaptığınız tüm tahin pekmez alışverişlerinde hem onaylı hem de lisanslı helalliği kanıtlanmış alışveriş adımını tamamlayacaksınız. Sadece tahin pekmez alanında değil diğer tüm kahvaltılıklarımızda da Gimdes onayı vardır. Türkiye’de helal gıda alanında en büyük hassasiyete sahip olan firmayız. Hatta bu alanda ilk ve tekiz!

Helal Helva Tahin Pekmez

Tahin ve pekmez enerji veren yapısı ile dikkat çekiyor. Tahin susamın kavrulup yağının çıkarılması ile imal edilmektedir. Bu aşamada en kaliteli susam tohumlarının kullanıldığından emin olabilirsiniz. Pekmez ise üzüm, harnup gibi birçok farklı malzemeden yapılabilir. Sunmuş olduğu enerji ve besin değer ile dikkat çekmeye devam etmektedir. Her iki ürünü de yüksek kaliteli biçimde kapınıza kadar getirmek isterseniz doğru noktada bulunuyorsunuz! Siparişinizin sistemimize düşmesinin hemen sonrasında sepetiniz hazırlanmaya başlayacaktır. Helal gıda temini sırasında müşterilerimizi mağdur etmemek için süreci olabildiğince hızlı tutmaya devam ediyoruz! Ayrıca kargo sürecine ürüne zarara gelmemesi için de gerekli olan tüm tedbirler alınmış durumdadır! 

Helal Helva Tahin Pekmez Çeşitleri

Cevizli helva, Saygın yerli susam tahini, Seyidoğlu ikili tahin pekmez, Ancora dut pekmezi ürünleri ve çok daha fazlası ürün listemizde tek bir tık ile erişilebilir durumdadır. Ürün ikonlarının üzerinde yer alan Sepet butonuna tıkladığınız anda ürün sepetinize yollanacaktır. Ödemenizi yapıp siparişi tamamladıktan sonra süreç anında başlayacaktır. İnternet alışverişinde daha öncesinde deneyim sahibi olmayan kişileri dahi memnun edecek bir hız kendini göstermektedir. Ürün listemizde olmayan fakat sizin satın almak istediğiniz bir tür varsa bunu site yetkililerimize bildirebilirsiniz. 

Helal Helva Tahin Pekmez Fiyatları 

Kaliteli gıda malzemelerine olabildiğince çabuk şekilde ulaşmak için doğru noktada yer alıyorsunuz! Ürünlerimizin Gimdes sertifikalı yapısı ve kalite standartlarının yüksekliğine rağmen fiyat aralığının oldukça ulaşılabilir şekilde belirlenmiş olması ayrıca memnun etmektedir. Kampanyalı dönemlerimizi takip etmeye ve uygun fiyat aralıklarından istifade etmeye devam edin!

₺209,90 KDV Dahil
₺219,80 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺170,00 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR