SIKÇA SORULAN SORULAR
 
Hangi ürünlerin satışını yapıyorsunuz?
Helalsitesi.com üzerinden yalnızca Gimdes helal sertifikalı ürünlerin satışı yapılmaktadır. Ağırlıklı olarak gıda, temizlik ve kozmetik ürünlerinin satışını yapmaktayız. Tekstil gibi helal sertifikası zorunluluğu aranmayan ürünlerin de satışı yapılabilmektedir.
 
Helal sertifikalı bir ürün arıyorum fakat sitenizde bulamadım. Ekleyebilir misiniz?
Bunu tarafımıza iletirseniz sitemize eklemekten memnun oluruz. "Bize Ulaşın" sekmesinden dilediğiniz iletişim yöntemiyle tarafımıza istediğiniz ürünü önerebilirsiniz.
 
Sitenizden ilk defa alışveriş yapacağım, siteniz güvenli mi?
Tarayıcınızın internet adres çubuğunda https ile başlayan kısım sitemizde SSL sertifikasının bulunduğuna işaret eder. SSL sertifikası yani "Güvenli Yuva Katmanı" olarak tabir edilen sertifika ile veri aktarımı şifrelenmektedir. Girdiğiniz üyelik bilgileri, kart bilgileri ve diğer her türlü veri şifrelenir, bu şekilde güvenliğiniz sağlanır. Senelerdir binlerce müşterimize verdiğimiz hizmet, size sunabileceğimiz en güzel garantidir.
 
Sitenize üye olmak ne gibi avantajlar katar?
Üye olduğunuz takdirde sizleri kampanyalarımız ve fırsatlarımız dahilinde bilgilendirebiliyoruz. Aynı zamanda üyelikle verilen siparişleriniz, hesabınızın üyelik bölümüne kaydedilir ve geçmiş siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda mevcut siparişinizin takibini daha kolay yapabilirsiniz.
 
Sitenizden üyeliksiz alışveriş yaptım, siparişimi tamamladığımdan emin değilim, ne yapmalıyım?
Yeni bir sipariş oluşturmayın. Bizimle iletişime geçip siparişinizin durumunu sorgulatın. Aksi halde 2 ayrı sipariş ücreti ödeyebilirsiniz.
 
Facebook ile giriş yapabilir miyim?
Evet. Facebook bilgilerinizle giriş yapabilir ve siparişinizi bu şekilde oluşturabilirsiniz.
 
Adres bilgilerimi nasıl düzenleyebilirim?
Sitemizin sağ üst bölümünde Hesabım bölümüne tıklayarak "Adres Defterim" kısmından bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.
 
Sipariş iadesi nasıl gerçekleştirebilirim?
Hesabım bölümünden "İade Taleplerim" sekmesinden mevcut iade taleplerinizin durumunu görüntüleyebilir veya yeni iade talebi oluşturabilirsiniz.
 
Şifremi unuttum ne yapmalıyım?
Üye girişi ekranından şifremi unuttum kısmına tıklayarak şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Herhangi bir hatayla karşılaşmanız durumunda bizimle iletişime geçerseniz yardımcı olabiliriz.
 
Kargo ücretleri ne kadar ve kargo firmaları nelerdir?
Kargo ücreti Yurtiçi Kargo için 11,50 - 17 TL arasında değişmektedir. 100 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücreti ödememektesiniz.
 
Ödeme yöntemleri nelerdir?
Ödeme işlemlerinizi Kredi Kartı, Banka Kartı, Havale, Kapıda Nakit Ödeme ve BKM Express olmak üzere birçok farklı yöntemle yapabilirsiniz.
 
Sitenizden alışveriş yaparken herhangi bir sözleşmeyi kabul edecek miyim?
Üye olurken ve sipariş verirken sözleşmeleri görüntüleyip kontrol edeceksiniz. Sipariş verebilmek için sözleşme şartlarını kabul etmek durumdasınız.
 
Siparişimi oluşturdum fakat bir bilgi tarafıma ulaşmadı, ne yapmalıyım?
Siparişinizi oluşturduktan sonra sms ve mail verdiğiniz bilgilere iletilmektedir. Sipariş numaranıza bu iletilerden ulaşabileceksiniz. Eğer sms veya mail gelmediyse bizimle iletişime geçmenizde fayda var.
 
Daha önce verdiğim siparişi tekrarlayabilir miyim?
Evet. Hesabım bölümünden geçmiş siparişlerinizi görüntüleyebilir ve "Siparişi Tekrarla" kısmından aynı ürünleri sepetinize otomatik olarak ekleyebilirsiniz.