Helal Doğal Gıda Ürünleri

Gıda insan yaşamının temel taşıdır. Peki bu dönemde doğal ve helal gıdaya erişim sağlayabiliyor muyuz? Siz de helal gıda bulmak konusunda zorluk yaşıyorsanız en doğru noktada bulunuyorsunuz. Tüm ürünlerimizi kalite kontrollerinden geçirilirken aynı zamanda Gimdes sertifika denetimlerinden de geçirilir. Firmamızda yer bulan tüm gıdalar helaldir. İslami koşullara ve kriterlere uygun şekilde imal edildiğinden emin olabilirsiniz. Bu şekilde hem kendiniz hem de çocuklarınız için gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bir gıda alternatif listesi geliştirilmiştir.

Helal Doğal Gıda Ürünleri

Gıdalar sağlık ile doğrudan ilişkilidir. Bu nedenle kaliteli gıdaya erişim aynı zamanda sağlıklı bir ömür için de fırsat tanır. Firmamızda sunulan gıda maddelerine göz atarak mutfak ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz tüm ürünlerin gerekli olan kontrollerden geçirilmiş olması temel verimliliği artıran fırsatlardandır. Ayrıca uygun fiyat aralığı ve kullanımı kolay alışveriş data yapımız ile memnuniyet uyandırıyoruz! Kahveden nohut ununa kadar bu kategoride birçok farklı gıda materyaline ulaşma hakkınız vardır. Arama butonuna aramış olduğunuz maddenin adını yazarak daha kolay şekilde erişebilirsiniz. Sunulan ürün listemizde fiyata göre sıralama yapma gibi bir imkanınız da bulunuyor. Bütçenize uygun bir alışveriş sepeti oluşturmanız için teknik alt yapımızı da bu doğrultuda şekillendirdik!

Helal Doğal Gıda Ürünleri Çeşitleri 

Hurma, kuru yemiş, kahve, un çeşitleri, sıcak içecek çeşitleri bu kategorinin en sevilen alternatifleri arasında yer alıyor. Bu kategori başlıklarında farklı marka alternatiflerine yer vermeye de önem veriyoruz. Alışveriş firmamızda satışa çıkarılan tüm markaların İslami detaylara uygun üretim-paketleme adımından geçmiş olması da dikkat çekmektedir. Şuanda ülkemizde bu alanda yetkin ve aktif şekilde hizmet veren, gönül rahatlığı ile alışveriş yapacağınız tek markayız! 

Helal Doğal Gıda Ürünleri Fiyatları 

Gıda malzemelerinde farklı fiyat aralıkları üzerinden şekillenen bir ürün sistemi oluşturulmuştur. Kendi isteklerinize uygun ve bütçenizin karşılayabileceği alternatiflere ulaşmanıza büyük önem veriyoruz. Bu aşamada firmamızın özel indirim zamanlarına da bir göz atmalısınız. Bu indirim zamanlarında daha makul fiyatlardan avantajlı kampanyalar ile sepetinizi doldurama imkanını yakalayacaksınız. Ana sayfamızı takip ederek indirimlerden haberdar olabilirsiniz. 

₺109,90 KDV Dahil
₺118,00 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
₺219,90 KDV Dahil
₺94,90 KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
₺76,90 KDV Dahil
₺79,00 KDV Dahil
%3 İndirim
%3İndirim
Yeni Ürün
1 2 3 ... 10 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR