Helal Doğal Bitkisel Cilt Bakım Sabunları

Milyonlarca hücreden oluşan ve birçok yaşamsal işlevden sorumlu olan insan cildi, sağlıklı ve diri olmalıdır. Farklı cilt tiplerine göre kullanabileceğiniz cilt bakım sabunları bulunur. Aynı zamanda epidermis, dermiş ve yağlı katmandan oluşan derinin en önemli bölümü epidermistir. Cildin düzenli bakımı yapıldığı sürece, epidermis daha sağlıklı kalırken, tehlikeli dış faktörlere karşı da cilt korumaya alınmış olur.

Helal Doğal Bitkisel Cilt Bakım Sabunları

Zararlı UV ışınlarına karşı, sert hava koşullarına ya da aşırı sıcaklara karşı cildiniz üzerinde oluşacak hasarları, kullanacağınız doğal bitkisel sabunlarla çözebilirsiniz. Her biri ayrı cilt hassasiyetine göre hazırlanan cilt bakım sabunları, cildinizi korurken, güzelliğinizi de düşünür. Banyo ve duşta kullanacağınız harika kokularıyla kullanacağınız sabun ürünleri, özellikle köpürmeleri ve cildi yatıştırıcı özellikleriyle de sizi etkiler.

Helal Doğal Bitkisel Cilt bakım Sabunları Çeşitleri

Doğal yapılarıyla rahatlıkla cildinize uygun şekilde kullanabileceğiniz cilt bakım sabunları, bedeninizi ve ruhunuzu dengeler. Kuru ve hassas ciltler, yağlı ciltler için tercih edeceğiniz sabun çeşitleri yanında ciltte oluşmuş lekelere karşı da etkili leke sabunu kullanımınıza hazırdır. Güzelliğinden ödün vermek istemeyenlerin tercih edeceği doğal güzellik sabunu yanında, saçlarında dökülme sorunları yaşayanlar için ise bitkisel saç dökülme karşı sabun kullanılabilir. Rutin cilt bakımından vazgeçmeyenlerin tercih edeceği peeling özellikli doğal sabunların dışında, doğal cilt bakım sabunları SLS, SLES ve paraben maddelerinden uzaktır.

Bitkisel cilt bakım sabunları çeşitlerinde asla zararlı maddelere yer verilmezken genellikle; biberiye, lavanta yağı, adaçayı yağı, bıttım yağı, hint yağı, jojoba yağı, kakao yağı, yosun ekstraktı, E vitamini, Reishi ekstraktı, Hindistan cevizi yağı, kantaron yağı, shea butter, argan yağı, avakado yağı, ceviz yağı, badem yağı, ardıç yağı gibi en özel bitkiler ve yağlar bulunur.

Helal Doğal Bitkisel Cilt bakım Sabunları Fiyatları

Cilt bakımı ve temizliği için, cildinizi bitkisel cilt bakım sabunlarıyla arındırırken, fiyat olarak da kendinizi hafif hissedersiniz. Dermatolojik testlerden geçerek, ayrı cilt tiplerine uygun şekilde üretilen Helal doğal bitkisel cilt bakım sabunları, uygun ödeme seçenekleri ve fiyatlarıyla satışa sunulur.

₺25,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
₺24,90 KDV Dahil
₺27,90 KDV Dahil
₺24,90 KDV Dahil
₺27,90 KDV Dahil
₺24,90 KDV Dahil
₺27,90 KDV Dahil
₺24,90 KDV Dahil
₺27,90 KDV Dahil
₺23,90 KDV Dahil
₺26,90 KDV Dahil
₺23,90 KDV Dahil
₺26,90 KDV Dahil
1