Helal Bitkisel Banyo Wc Temizleyici 

Banyo ve tuvalet gibi alanlarda derinlemesine temizlik yapılması, sağlık açısından önemlidir. Bu konuda yüksek performans gösteren bir temizleyici gereklidir. Bitkisel esaslı banyo ve tuvalet temizleyicisi, içeriğinde bulundurduğu maddeler ve yüzeysel aktif maddelerle gözle görülebilen bir temizleme sağlar. Kullanım sonrasında oluşan parlaklık ile etkili ve güçlü performansı da kişilerin tercihinde olmaktadır.

Helal Bitkisel Banyo Wc Temizleyici

Banyo ve tuvalet gibi alanlarda oluşan kirlerin, etkili bir şekilde temizlenmesi sitemizde bulunan yüzey temizleyici ile gerçekleşir. Uzun süreli kullanımlar için oldukça yoğun bir temizleme ürünüdür. Günlük oluşan kirler ya da genel olarak haftalık temizleme günlerinde rahat bir şekilde temizleme yapılır. Bununla birlikte ürünün durulanması da oldukça kolaydır. Diğer temizleyici ürünlerine göre hiçbir tortu bırakmaz ve ardından da muhteşem bir koku yayılır. Fayanslarda ve mermer yüzeyler de kullanılırken de tahriş olma ya da yüzeyi zedeleme gibi sorunlarla da karşılaşılmaz.

Helal Bitkisel Banyo Wc Temizleyici Çeşitleri 

Özellikle banyo ve tuvalet gibi alanlarda derinlemesine bir temizlik yapılması için hijyenik bir performans gösteren ürün kullanılmalıdır. Yalnızca mermer ya da duvar yüzeyleri değil duşa kabin, lavabo, küvet, tezgah gibi her türlü alan temizlerken parlatma özelliği de göstermektedir. Banyo Wc temizleyici, kullanım olarak oldukça kolaydır. Aynı zaman da içeriğindeki sirke ve limonla birlikte de, çok kirli yüzeyler anlık olarak temizlenebilir. Farklı koku ve farklı çeşitlerde banyo ve WC temizleyicisi bulunmaktadır. Tercihinize göre bir seçenek yaparak siz de derinlemesine temizliği yaşayabilirsiniz. İçerisinde bulundurduğu kimyasal maddeler oldukça sağlıklı maddelerdir. Bu sebeple çocukların dokunabileceği alanlarda zararlı bir etki bulunmaz.

Helal Bitkisel Banyo Wc Temizleyici Fiyatları 

Tercihinize göre ya da litresine göre bir temizleyici seçip, site üzerinden satın alabilirsiniz. Temizleyici ürünler kendi içerisinde farklı alanlara göre kullanılabilmektedir. Banyo ve tuvalet temizleyicisi, bu alanlardaki yüzeylerde kullanılmaktadır. Alana doğru püskürtülerek ardından yumuşak bir bezle kurulama ve durulama işlemi yapılır. Ürün kalitesine göre oldukça uygun fiyatlıdır. Yoğun olması sebebiyle uzun süre kullanılıp, tekrardan sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.