Helal Bitkisel Yumuşatıcılar

Makinalarda çamaşır yıkanırken deterjan yanında ekstra olarak, çamaşır yumuşatıcısı kullanılmaktadır. Bunun sebebi çamaşırlar deterjan ile birlikte sertleştiği için yumuşatıcı ile yumuşatmak ve güzel bir koku sağlamaktır. Bu sebeple tercih edilen yumuşatıcının içerisinde kimyasal bir etki bulundurulmaması önemlidir. Seçilen yumuşatıcının çamaşır makinasında kalıntı bırakmaması ve aynı zamanda kıyafetler üzerinde de yoğun kalıntılar bırakmaması tercih edilen ürünün kalitesi için önemlidir.

Helal Bitkisel Yumuşatıcılar

Sitemiz içerisinde bulunan bitkisel yumuşatıcılar, günlük kıyafetleriniz için tercih edilebilirken aynı zamanda bebeklerinizin de kıyafetlerin de kullanılabilir. Çoğu zaman bebeklerin kıyafetleri için farklı yumuşatıcılar kullanılmaktadır. Fakat sitemiz üzerinden sağlayacağınız yumuşatıcılar, hem bebeğiniz ve hem de kendi kıyafetleriniz için ortak şekilde kullanılabilir. İçerisinde bulunan soda, limon tuzu ve diğer doğal kimyasal maddeler, güvenli bir hijyen etkisi sağlamaktadır. 35, 40 yıkamaya kadar rahatlıkla kullanılırken, yumuşaklık hissini de hissedebilirsiniz. Ürünler çamaşır yumuşatıcısı ile yıkandıktan sonra ütüleme gerektirdiğinde de kolay bir ütülenme sağlanır. Yalnızca kıyafetler için değil evde bulunan havlu, çarşaf, yatak örtüsü ya da diğer eşyaların yıkanmasında da gönül rahatlığıyla kullanılmaktadır.

Helal Bitkisel Yumuşatıcılar Çeşitleri 

Çamaşırlar yıkanırken yumuşatıcı ile birlikte hoş bir koku sağlanır. Sitemiz üzerinden temin edeceğiniz çamaşır yumuşatıcıları, farklı kokularda bulunmaktadır. Burada kendi tercihinize göre bir seçenek oluşturabilirsiniz. Limon kokulu, gül kokulu, lavanta kokulu, nar kokulu ya da sade okyanus kokusu gibi farklı kokular bulunmaktadır. Aynı zamanda litre olarak da değişkenlik gösterir. Siz de kullanımınıza göre uygun ölçekte bir yumuşatıcı tercih edebilirsiniz. Yumuşatıcıların tek kapaklı kullanımı ile oldukça fazla çamaşırı yıkayabilir. Çamaşırlar yıkandıktan sonra yumuşaklık hissi ile birlikte harika kokularda yayılmaktadır.

Helal Bitkisel Yumuşatıcılar Fiyatları 

Çamaşır yumuşatıcıları elde yıkama ya da makinada yıkamada kolay bir durulama gösterir. Çoğu yumuşatıcıya göre kıyafetlerde kalıntı ya da rengini bozan bir durum yaşanılmaz. Bu durum içerisinde bulunan kimyasal etkilere göre değişkenlik göstermektedir. Sitemiz üzerinden çamaşır yumuşatıcısı satın alırken, fiyatlarının da oldukça uygun olduğunu görmek mümkün. Farklı çeşitlerde bulunan yumuşatıcılar, kaliteli ve ekonomik fiyatlarıyla sizleri beklemektedir. 

₺199,90 KDV Dahil
₺220,00 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
₺209,90 KDV Dahil
₺235,00 KDV Dahil
₺479,90 KDV Dahil
₺540,00 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR