Bebek Gıdaları

Bebeklerin tüketeceği besinlerin hassas vücut yapılarına uygun olması gerekir. Firmamız tarafından satışa çıkarılan tüm ürünlerin bu konuda özel olarak seçilmiş olduğundan emin olabilirsiniz. Çocukların büyüme ve gelişimine destek olan bu besinlerin Gimdes helal sertifikasına sahip olması da ayrıca memnuniyet uyandırıyor. Sitemizde alışveriş yaparken satışa sunulan tüm ürünlerin gerekli olan helal sertifikasına sahip olduğundan emin olabilirsiniz. Ürünlerin bebek bünyesine faydası kadar İslami olarak tüketime uygun olup olmadığı da önem arz eder!

Bebek Gıdaları

Bebeklerin beslenme düzeninde anne sütünün yanı sıra kullanılacak bazı ek ürünler de gelişim için önem arz eder. Özellikle ek gıdaya geçiş döneminde bebeklerin damak tadının da yavaş yavaş gelişmesi için bebek hazır gıdalarına bir göz atılmalıdır. Bebek bisküvileri bu alanın en sık tercih edilen seçenekleri arasında yer alıyor. İçerisinde yer alan vitamin ve mineraller ile harika bir ek gıda alternatifi olacaktır. Sunmuş olduğumuz ürünler arasından seçim yaparken artan azalan fiyat aralıklarına göre inceleme yapabilirsiniz. Dilerseniz firmamızın arama çubuğundan direkt olarak istediğiniz ürünün adını aratarak erişim adımını tamamlama fırsatınız da olacaktır. Tek bir tık ile gıdalara erişim adımını tamamlamak sizin için artık daha kolay olacak! Helal bir şekilde bebeğinizi beslemek ve onun sağlıklı büyüyüp gelişmesine de katkı sağlamak isterseniz doğru yerde bulunuyorsunuz! 

Bebek Gıdaları Çeşitleri 

Afia bebek bisküvisi, Afia pirinç unu bu kategorinin en sık tercih edilen alternatifleri arasında yer alıyor. Sunulan bebek gıda çeşitleri sayesinde bebeğinizin daha sağlıklı büyüyüp gelişmesini mümkün kılabilirsiniz. Anne sütü bırakıldıktan sonra da bu besinler büyük önem arz eder. Afia bebek ürünlerinde yer alan 12 farklı vitamin sayesinde muhteşem bir gıda takviyesi sağlayacaksınız! Bu ürünlerin içeriğinin sağlık ve gıda kodeksine uygun olması da ayrıca memnun bırakıyor! 

Bebek Gıdaları Fiyatları 

Bebhek ürünlerinin fiyatları oldukça uygun seviyededir. Özellikle anne bebek ürünlerimizin erişilebilir fiyatları dikkat çekiyor. Dönemsel olarak düzenlediğimiz özel indirimler sayesinde erişim adımınızı daha da nitelikli bir hale getirebilirsiniz. Ana sayfamızı sıklıkla kontrol ederek hangi ürünün indirimli olduğunu kolaylıkla tespit etme fırsatınız bulunuyor. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR