Helal Bitkisel Genel Yüzey Temizleyici

Genel yüzey temizleyicileri her türlü yüzey alanda kullanılabilen ürünlerdir. Burada ahşap bir alan, mermer bir zemin, tuvalet ya da banyo gibi her türlü alan yer edinir. Bu sebeple tek bir ürünle her türlü alanın temizlenmesi, kaliteli bir ürün ile gerçekleşmektedir. Bitkisel esaslı genel yüzey temizleyicisi, sitemizde bulunmaktadır. Uzman tarafından kontrollü bir şekilde kullanıcılara sunulmaktadır. Oldukça ekonomik ve uzun süre rahatlıkla kullanılabilir. Yoğun olması sebebiyle bir kapak ile her türlü alan temizlenmektedir. Genel yüzey temizleyicileri bitkisel hammaddelerden oluşturulmuştur. Bunun sebebi ise bitkisel ürünler, temizleme esnasında etrafa güzel bir koku da yaymaktadır. Aynı zamanda bitkisel ürünün bulunduğu bir temizlik ürünü, kimyasal zararlı maddeleri çok fazla bulundurmaz. Bu da yüzeyli alanların temizlenmesi ve cildin zarar görmemesi için önemlidir.

Helal Bitkisel Genel Yüzey Temizleyici

Bitkisel esaslı genel yüzey temizleyicisi zemin, koridor, duvar, parke, tuvalet, banyo ya da mutfak tezgahı gibi her türlü alandaki kirleri kolay bir şekilde temizlemektedir. Temizleme yapıldıktan sonra ardından parlak ve lekesiz bir görünüm oluşur. Bu sebeple çoğunluğun tercihinde olan bir üründür. Doğal çiçek özlerini içerisinde bulundurması, alandaki kötü kokunun yerine kalıcı bir koku da bırakmasıyla oluşur. Çevre dostu ürünümüz, sitemiz tarafından sizlerin kullanımına sunulmaktadır.

Helal Bitkisel Genel Yüzey Temizleyici Çeşitleri

Bitkisel genel yüzey temizleyicisi, farklı koku çeşitlerine göre bulunmaktadır. İstediğiniz koku tercihine göre bir ürün seçip, sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. İçeriğinde hiçbir şekilde zararlı madde bulunmaz. Örneğin asit ya da buna benzer alanı etkileyebilecek ürünler yer almamaktadır. Ürünün kullanımından sonra ardından tekrardan bir durulama yapılmasına gerek yoktur. Duvar yüzeylerinde de içerisinde ki yumuşak dokuyla kullanıma uygundur. Bu sebeple tek bir kullanımda her türlü alan rahatlıkla temizlenir. 

Helal Bitkisel Genel Yüzey Temizleyici Fiyatları

Genel yüzey temizleyicisi her türlü bütçeye uygun bir nitelik taşımaktadır. Oldukça ekonomik olması da, kişilerin sürekli olarak vazgeçilmeyen bir ürünü olmasını göstermektedir. Sizde her türlü yüzeysel alanınızın parlak, temiz ve oldukça lekesiz olmasını istiyorsanız, ürünümüzü tercih edebilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR