ÖDEME SEÇENEKLERİ
 
Helalsitesi.com internet adresimizden Kredi Kartı, Banka Kartı, Havale ile Ödeme, Kapıda Nakit Ödeme ve BKM Express ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Helalsitesi.com internet adresimizde kullandığınız bütün ödeme yöntemleri %100 güvenlidir.
 
Kredi Kartı / Banka Kartı ile Ödeme
 
Alışverişlerinizde kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapmak istediğinizde bankanızda kayıtlı olan telefon numarasına gelen kısa mesaj ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kısa mesaj üzerindeki şifre bankanız aracılığıyla ödeme yaptığınız için zorunlu tutulmaktadır, bu nedenle yalnızca kartın sahibi ödeme işlemlerini gerçekleştirebilir. 3 Boyutlu ödeme yöntemi (3D Secure) sitemizde zorunlu tutulmaktadır. Kart bilgileriniz sistemimizde görüntülenmemekte ve herhangi bir şekilde depolanmamaktadır. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
 
Havale ile Ödeme
 
Siparişinizi oluştururken ödeme kısmına geldiğinizde havale sekmesinden size uygun banka hesabını seçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Lütfen siparişinizi oluştururken ödeme yapmaya hazır olduğunuzdan emin olunuz. Aksi halde ödemesi yapılmayan siparişler iptal edilebilirler. Banka hesaplarımıza ulaşmak için buraya tıklayınız.
 
Kapıda Ödeme ile Alışveriş
 
Siparişinizi kapıda nakit ödeyebilirsiniz. Kapıda ödeme siparişlerde önceden aranarak veya farklı yöntemlerle (kısa mesaj, whatsapp, elektronik posta) size ulaşılıp onay alınabilir. Eğer siparişinizin durumu onay bekliyor gözüküyorsa siz de tarafımıza ulaşarak siparişinize onay verdiğinizi belirtebilirsiniz. Bu işlem siparişinizin hazırlanma sürecini hızlandırabilir. Kapıda ödeme ile alışverişinizi tamamlarsanız 6,5-7,5 TL gibi bir ek ücret siparişinizin üzerine eklenecektir. Bu ücret, kargo firmaları tarafından ödemesine aracılık ettikleri için aldıkları bir hizmet bedelidir.